Збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу на Кубку Незалежності

Збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу поспіль у розіграші Кубка Незалежності-2021.

Після вчорашнього успіху в поєдинку з Туреччиною (8:3) сьогодні на київській «Гідропарк-Арені» підопічні Миколи Костенка грали проти команди Оману.

На перших хвилинах стартового періоду оманці повели в рахунку. Однак за чотири хвилини Олександр Корнійчук відновив рівновагу. На початку другої 12-хвилинки мети досяг влучний удар нашого голкіпера Віталія Сидоренка — 2:1.

У завершальному періоді ефектним голом «ножицями» відзначився Андрій Борсук, який і підбив підсумок зустрічі — 3:1.