На Площі зірок з’явилася зірка Олексія Михайличенка

14 липня в Києві поруч із ТРЦ «Гуллівер» на Площі зірок з’явилися 39-а, 40-а й 41-а за ліком зірки, запалені на честь олімпійських чемпіонів із футболу й хокею — Олексія Михайличенка та Олексія Житника відповідно, а також триразової параолімпійської чемпіонки з пауерліфтингу Лідії Соловйової.

Фото Павла Кубанова

Разом із першим віце-президентом УАФ Олексієм Михайличенком урочисту подію відвідав і президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Фото Павла Кубанова

«Щиро вітаю Олексія Олександровича із цією святковою подією! Зірка стане яскравим щоденним нагадуванням для тисяч шанувальників футболу про історичні досягнення легенди ФК «Динамо» (Київ), який присвятив своє життя розвитку й популяризації гри, — сказав Андрій Павелко. — Як зазначив сам Михайличенко, на Площі зірок, як і в команді УАФ, він зараз у чудовій компанії разом з Андрієм Шевченком, Олегом Блохіним, Ігорем Бєлановим і Анатолієм Демяненком.

Фото Павла Кубанова

Пишаюся можливістю працювати в такій команді! Від імені НОК також мав сьогодні нагоду привітати з відкриттям іменних зірок триразову параолімпійську чемпіонку, багаторазову чемпіонку й рекордсменку Європи, чемпіонку світу й мою землячку Лідію Соловйову, яка зараз готується до Параолімпіади-2020, а також олімпійського чемпіона, видатного вихованця київського хокею Олексія Житника! Нехай ваш переможний приклад надихає юне покоління наших спортсменів на нові історичні досягнення для України на міжнародній арені!»

Фото Павла Кубанова

Один же з винуватців події, Олексій Михайличенко, зауважив: «Мені приємно бути невеликою зіркою в цьому сузір’ї. Радий, що фахівці оцінили мої заслуги. Прийшов на церемонію зі своїми дітьми. Думаю, вони теж мають підстави пишатися татом. Також почесно отримати визнання в такій компанії».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.09.2021 16:18

Андрій Павелко взяв участь у саміті УЄФА Grow в Молдові

Цими днями в Кишиневі проходить саміт УЄФА Grow, в якому беруть у...

06.09.2021 14:12

Офіційно. Щодо закінчення контракту тренерського штабу Андрія Шевченка

У зв’язку з появою різних трактувань у питанні щодо закінчення к...

01.09.2021 09:07

Керівники УАФ та US Soccer провели робочу зустріч у США

Делегація Української асоціації футболу на чолі з президентом, членом...

20.08.2021 19:30

Команда Національної поліції України перемогла на «Кубку Незалежності-2021»

У п’ятницю, 20 серпня, на полях зі штучним покриттям НТК ім. В....

Підписатися на новини