Знамениті юні виконавці Гімну України побували в гостях у Будинку футболу

Протягом тижня вся Україна переглядає й захоплюється відео за участі п’ятьох маленьких футболістів із Києва, які перед тим, як почати свій матч  на старому майданчику, заспівали державний гімн, тримаючи руку на серці.

Учора на запрошення президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка п’ятеро героїв цього відео побували в гостях у Будинку футболу.

Фото Павла Кубанова

Разом із батьками 9-річний Євген, 8-річні Кирило та Максим, 7-річний Іванко й 4-річний Матвій побували на екскурсії на НТК ім. В. Баннікова та в Будинку футболу, а після цього зустрілися з Андрієм Павелком, першими віце-президентами УАФ, легендами футболу Анатолієм Демяненком і Олексієм Михайличенком та гравцями національної збірної України Денисом Поповим і Сергієм Кривцовим.

Фото Павла Кубанова

І діти, і дорослі були в захваті від такої зустрічі. Андрій Павелко вручив маленьким гостям пам’ятні подарунки та форму для занять футболом. Хлопчики одразу ж із великим задоволенням вдягнули подаровані футболки з комплекту нової форми національної збірної та разом із футболістами головної команди країни, легендами футболу і президентом УАФ заспівали Гімн України.

Фото Павла Кубанова

На прощання Андрій Павелко пообіцяв малечі, що на місці їхнього старого футбольного майданчика невдовзі з'явиться новий, із сучасним штучним покриттям, де діти зможуть тренуватися та проводити дворові змагання з футболу.

Фото Павла Кубанова

«Відео за участі малюків, яке стало таким популярним, — найкращий доказ того, наскільки важливу соціальну й патріотичну місію виконує футбол у вихованні маленьких громадян України. Щире захоплення дітей футболом і створення умов для їхнього професійного зростання — це найкращий стимул для нашої роботи з розвитку футболу. Бажаю малечі міцного здоров’я й успішної реалізації талантів!» — сказав президент УАФ.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
23.11.2022 11:00

Координаційний центр УАФ передав гуманітарну допомогу мешканцям Херсона й воїнам на Бахмутському напрямку

Координаційний центр Української асоціації футболу під керівництвом пр...

23.11.2022 08:00

Українська команда здобула нагороду FIFPRO Fair Play Award

Українська команда здобула нагороду FIFPRO Fair Play Award за позитивн...

21.11.2022 10:00

Координаційний штаб УАФ у Дніпрі навідався до дітей-переселенців у медіаакадемії «Добро тут»

Цими вихідними команда регіонального Координаційного штабу УАФ навідал...

19.11.2022 15:30

Команда журналістів «Еспресо TV» — переможець турніру з міні-футболу WhiteBIT Media Cup 2022

19 листопада з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’я...

Підписатися на новини