Ілля Забарний: «У першу чергу це досвід — ми спробували себе на такому турнірі з такими суперниками»

Захисник національної збірної України Ілля Забарний прокоментував поразку у чвертьфіналі Євро-2020 від Англії.

У Римі синьо-жовті поступилися англійцям з рахунком 0:4 та залишили чемпіонат Європи. Після матчу своїми думками поділився захисник Ілля Забарний.

«Наша команда заслуговує кращого результату. Ми старалися, грали до кінця. Я можу сказати, що гордий за свою команду та країну. Ми дійшли до такої стадії та могли проходити далі. Але все склалося так, як склалося.

Можливо, не вистачило концентрації на початку обох таймів. Помилки призводили до голів. Ми постаралися після пропущених м’ячів зібратися. Загалом вважаю, що команда виступила гідно.

Ми провели дуже хороший турнір. Багато хто вперше грав на такому рівні. У першу чергу це досвід — ми спробували себе на такому турнірі з такими суперниками. Це тільки плюс нам на майбутнє. Також хотів би подякувати нашим уболівальникам, які підтримували нас. Я пишаюся своєю країною», — сказав Забарний.

24.07.2021 12:05

Капітани збірної України: за час Євро-2020 Ярмоленко обійшов Шовковського та Калитвинцева

П’ять матчів Євро-2020, в яких атакувальний півзахисник збірної...

22.07.2021 11:05

Євро-2020. Роман Яремчук — у топ-10 гравців, що найчастіше на турнірі влучали в площину воріт суперників

Нападник збірної України Роман Яремчук розділив із бельгійцем Ромелу Л...

21.07.2021 15:00

Збірна України на Євро-2020: офіційні дані матчів, доробок гравців

На Євро-2020 збірна України вперше в історії виступів на чемпіонатах Є...

21.07.2021 11:03