Євген Макаренко: «У стартові п’ять хвилин обох таймів нам не вистачило концентрації»

Півзахисник національної збірної України Євген Макаренко поділився думками після невдачі у чвертьфіналі Євро-2020.

Синьо-жовті завершили свій виступ на чемпіонаті Європи, поступившись Англії у чвертьфіналі (0:4). Після гри поразку прокоментував півзахисник національної команди Євген Макаренко.

«Із перших хвилин були присутні нервовість, певний тиск, оскільки це доволі пізня стадія турніру, суперник — команда топ-рівня. Пропускати від такого опонента на перших хвилинах… Такі команди не пробачають.

Після першого голу ми почали входити у гру, були на м’ячі, володіли певною ініціативою, були передумови для хороших атак. На жаль, забити не вдалося. У першому та другому таймі у стартові п’ять хвилин нам не вистачило концентрації, ми пропускали голи. Третій м’яч виявився фатальним. Після нього Англія, укомплектована висококласними футболістами, відійшла та грала за рахунком.

Щодо мого виходу на заміну, то за рахунку 0:4 хотілося допомогти команді. Було важко, хлопці виглядали пригніченими. Не мені оцінювати свою гру, є експерти. Чим зумів, тим і допоміг.

Хлопці дуже засмучені, так залишати турнір не хотів ніхто. Занадто великий рахунок для вильоту на такій стадії. Після матчу тренери подякували нам за виконану роботу, яку ми розпочали ще в середині травня. Сказали, що ми повинні пишатися результатами і грою, яку показали на Євро-2020», — резюмував Макаренко.

12.09.2021 11:00

Євген Макаренко відіграв повний матч у складі угорського «Фехервару»

У 6-му турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» півзахисника зб...

21.08.2021 22:31

Євген Макаренко допоміг «Фехервару» здобути першу перемогу в чемпіонаті Угорщини

У четвертому турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» півзахисн...

15.08.2021 00:37