Віталій Миколенко: «Суперники реалізували свої моменти, тому й такий рахунок»

Захисник національної збірної України Віталій Миколенко прокоментував поразку у чвертьфіналі Євро-2020 від Англії.

У Римі синьо-жовті поступилися англійцям із рахунком 0:4 та залишили турнір. Після матчу такий результат прокоментував Віталій Миколенко.

«Англія була одним із найсильніших наших суперників на чемпіонаті Європи. Але на такому турнірі не буває слабких команд. Нідерланди, Австрія були дуже сильними, як і Англія. Сьогодні суперники реалізували свої моменти, тому й такий рахунок.

Завжди важко відіграватися з 0:2, особливо коли ти пропускаєш на початку обох таймів. Психологічно це дуже непросто. У збірної Англії й один гол важко відіграти, а два — взагалі на межі фантастики. Це нас трохи надломило, а третій м’яч узагалі добив.

Чому Руслан Маліновський не потрапив до заявки? Наскільки я знаю, він уранці проходив тестування, у нього був біль у привідному м’язі.

По живому сліду важко оцінювати пройдений шлях, для цього є тренерський штаб. Андрію Шевченку видніше. У мене як у футболіста завдання — прибути на збір, виконувати настанови та готуватися до ігор.

Не хотів би оцінювати і свій виступ на Євро. Звичайно, хотілося б краще провести деякі поєдинки», — сказав Миколенко.

08.04.2024 14:15