Олександр Зінченко: «Аби пройти до півфіналу, кожен футболіст збірної України має провести найкращий матч у своїй кар’єрі»

Разом з Андрієм Шевченком участь у прес-конференції напередодні чвертьфінального матчу Євро-2020 зі збірною Англії взяв гравець національної команди України Олександр Зінченко.

— Які моменти у своїй карєрі ви згадуватимете, коли будете налаштовуватися на завтрашню гру?     

— Будь-який футболіст, який перебуває на такій стадії турніру, пройшов великий шлях у своїй кар’єрі. Коли я виходитиму завтра на поле, у мене перед очима буде шлях, який пройшов я. Я буду відчувати велику відповідальність, як і кожен гравець, який представляє свою країну. Для мене велика честь та гордість носити футболку збірної України.

— Що ви можете сказати про збірну Англії загалом та про своїх одноклубників Вокера й Стоунза зокрема?

— Цифри говорять самі за себе. Англія ще не пропускала на цьому турнірі. Англійці практично ідеально грають в обороні, утім, ідеальних команд не існує, у всіх є слабкі місця. 

Що стосується Кайла Вокера та Джона Стоунза, то вони провели чудовий сезон. Тренерський штаб пояснить нам, як треба протидіяти цим футболістам. Щоб пройти до наступної стадії, кожен гравець нашої команди має провести найкращий матч у своєму житті.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
30.12.2021 17:10

Легіонери збірної України в першій частині сезону-2021/2022: Олександр Зінченко

Першу частину клубного сезону-2021/2022 універсальний футболіст англій...

Підписатися на новини