Суперник на ЧС-2022: збірна Франції поступилася в серії пенальті й вибула з Євро-2020

Сьогодні суперник збірної України у відборі ЧС-2022, команда Франції, зіграв в 1/8 фіналу Євро-2020.

Євро-2020. 1/8 фіналу

Франція — Швейцарія — 3:3 (0:1), по пенальті — 4:5

Голи: Бензема (57, 59), Погба (75) — Сеферович (15, 81), Гавранович (90+2).

На 55-й хвилині Родрігес (Швейцарія) не реалізував пенальті (воротар).

Франція: Льоріс, Варан, Лангле (Коман, 46, Тюрам, 111), Кімпембе, Павар, Погба, Канте, Рабьо, Грізманн (Сіссоко, 88), Бензема (Жіру, 94), Мбаппе.

Збірна Франції в драматичному матчі вибула з боротьби на Євро-2020. На «Арена Націонале» в Бухаресті підопічні Дідьє Дешама в 1/8-й турніру поступилися команді Швейцарії.

Швейцарці відкрили рахунок у першому таймі завдяки зусиллям Гаріса Сеферовича, у другому отримали право на пенальті, однак французів врятував Уго Льоріс. Після цього характер гри змінився, і Карім Бензема оформив дубль, а Поль Погба забив третій м'яч у ворота Швейцарії. Однак спочатку Сеферович скоротив відставання, а потім Маріо Гавранович перевів гру в овертайм — 3:3.

Додатковий час переможця не виявив, і команди змушені були пробивати пенальті. У серії 11-метрових влучнішими були швейцарці — 5:4.

08.09.2021 00:22

ЧС-2022. Група D відбору УЄФА: дані матчів, таблиця, регламент

Національна збірна України виступає в групі D відбірного турніру до че...

05.09.2021 01:10

Олександр Петраков: «Я вдячний своїм хлопцям за все, що вони зробили в матчі з Францією. Ми залишаємося в грі»

В. о. головного тренера національної збірної України Олександр Петрако...

03.09.2021 19:17

Новини з табору збірної України: максимальний фокус на матч із чемпіонами світу

Сьогоднішній день синьо-жовті провели в робочому режимі. Уранці &mdash...

03.09.2021 17:42

Андрій Пятов: «Нам потрібна така сама підтримка трибун, як на матчі з Францією 2013 року»

Разом з Олександром Петраковим участь у передматчевій прес-конференції...