Суперник на ЧС-2022: збірна Франції поступилася в серії пенальті й вибула з Євро-2020

Сьогодні суперник збірної України у відборі ЧС-2022, команда Франції, зіграв в 1/8 фіналу Євро-2020.

Євро-2020. 1/8 фіналу

Франція — Швейцарія — 3:3 (0:1), по пенальті — 4:5

Голи: Бензема (57, 59), Погба (75) — Сеферович (15, 81), Гавранович (90+2).

На 55-й хвилині Родрігес (Швейцарія) не реалізував пенальті (воротар).

Франція: Льоріс, Варан, Лангле (Коман, 46, Тюрам, 111), Кімпембе, Павар, Погба, Канте, Рабьо, Грізманн (Сіссоко, 88), Бензема (Жіру, 94), Мбаппе.

Збірна Франції в драматичному матчі вибула з боротьби на Євро-2020. На «Арена Націонале» в Бухаресті підопічні Дідьє Дешама в 1/8-й турніру поступилися команді Швейцарії.

Швейцарці відкрили рахунок у першому таймі завдяки зусиллям Гаріса Сеферовича, у другому отримали право на пенальті, однак французів врятував Уго Льоріс. Після цього характер гри змінився, і Карім Бензема оформив дубль, а Поль Погба забив третій м'яч у ворота Швейцарії. Однак спочатку Сеферович скоротив відставання, а потім Маріо Гавранович перевів гру в овертайм — 3:3.

Додатковий час переможця не виявив, і команди змушені були пробивати пенальті. У серії 11-метрових влучнішими були швейцарці — 5:4.

10.12.2022 23:14

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії у чвертьфіналі поступилася Франції й залишила ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, вибу...

25.11.2022 23:05

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії зберегла за собою перше місце у групі В ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, пров...

05.10.2022 16:22

Офіційно. Португалія, Іспанія та Україна подають спільну заявку на проведення Чемпіонату Світу 2030 року

5 жовтня у штаб-квартирі УЄФА відбувся брифінг за участі президента Фе...

05.06.2022 15:15