Збірна України з пляжного футболу посіла друге місце у кваліфікаційному турнірі ЧС-2021

У фінальному поєдинку відбірного турніру ЧС-2021 збірна України з пляжного футболу поступилася команді Іспанії й посіла друге місце.

Після перемоги над збірною Португалії у півфінальній зустрічі сьогодні синьо-жовті у фінальному матчі кваліфікації в Назаре зустрічалися з іспанцями.

Пропустивши по м'ячу на початку першого й другого періоду, підопічні Миколи Костенка зуміли відновити рівновагу зусиллями Олега Зборовського та Юрія Щериці. Однак ще до останньої перерви піренейська команда ще двічі змусила капітулювати нашого голкіпера — 2:4.

У третій 12-хвилинці наша збірна пропустила ще один м'яч, причому в момент, коли через вилучення Щериці перебувала в чисельній меншості. У підсумку — 2:5 і друге місце на турнірі в Назаре.

Відбір до ЧС-2021. Фінал

Іспанія — Україна — 5:2

Голи: Меяс (3, 34), Гомес (15, 22), Паредес (21) — Зборовський (17, з пенальті), Щериця (20).

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Сіренко, Заворотний, І. Борсук, Зборовський, Пачев, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашко, Макеєв, Медвідь, Войтенко, Глуцький.

У поєдинку за третє місце Португалія переграла Білорусь із рахунком 6:5.

Нагадаємо, що збірна України виконала своє головне завдання на турнірі, вийшовши до фінальної частини чемпіонату світу 2021 року разом із командами Іспанії, Португалії та Білорусі.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00