Збірна України на Євро-2020: тренажерка, теорія та тренування на «Волунтарі»

18-й день національної команди України на Євро-2020 ще на один часовий крок наблизив синьо-жовтих до наступного випробування на чемпіонаті.

До матчу зі шведами в 1/8 фіналу залишається три дні. Перша половина суботи в таборі збірної — індивідуальна робота в тренажерному залі, теоретичне заняття, а також — участь двох гравців у прес-конференції в Українському медіацентрі.

Фото Павла Кубанова

Сьогоднішній дует речників головної команди країни став яскравою ілюстрацією поєднання досвіду й молодості, що нині характеризує нашу збірну, — Андрій Ярмоленко, який зараз ділить першість з Андрієм Пятовим за числом матчів, зіграних у синьо-жовтій футболці, серед актуальних гравців, та юний Георгій Судаков, який готується до свого дебюту на Євро. Розважливість і впевненість у відповідях Судакова стала приємним одкровенням для представників мас-медіа: молодий півзахисник по-дорослому визначив цінність своєї роботи в когорті найкращих футболістів країни, наголосивши на тому, що це для нього великий шанс і аванс на майбутнє — у 18 років побувати в такій структурі.

Фото Павла Кубанова

Водночас лідер національної команди України Андрій Ярмоленко зауважив, що збірна ще не показала свого максимуму на цьому турнірі, а тому всі хлопці наполегливо готуються, щоб зіграти в плей-офф у свій футбол і досягти бажаного результату.

Фото Павла Кубанова

Увечері синьо-жовті провели тренування на полі стадіону «Волунтарі», на якому востаннє працювали ще до від’їзду в Амстердам. Рясні дощі погіршили стан газону, однак працювати на ньому все ж можна, тож українці провели заплановане заняття, яке знову ж таки мало тактичне спрямування. На полі працювали 23 виконавці: Роман Яремчук через мікроушкодження займався сьогодні індивідуально в тренажерному залі й повернеться до спільних тренувань уже завтра, а Олександр Зубков продовжує індивідуальну бігову роботу — його возз’єднання із загальною групою очікується незабаром. Сьогодні Сашко накручував кола навколо футбольної галявини на «Волунтарі».

Фото Павла Кубанова

Завтра українці проведуть своє заключне тренування в Бухаресті, який майже на три тижні став їхньою домівкою на чемпіонаті Європи. Заняття традиційно відбудеться ввечері. А в першій половині дня прес-конференцію в Українському медіацентрі дадуть голкіпери національної команди: за звичною схемою — досвідчений Андрій Пятов і дебютант чемпіонату Європи Анатолій Трубін.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.07.2021 11:05

Капітани збірної України: за час Євро-2020 Ярмоленко обійшов Шовковського та Калитвинцева

П’ять матчів Євро-2020, в яких атакувальний півзахисник збірної...

22.07.2021 10:05

Євро-2020. Роман Яремчук — у топ-10 гравців, що найчастіше на турнірі влучали в площину воріт суперників

Нападник збірної України Роман Яремчук розділив із бельгійцем Ромелу Л...

21.07.2021 14:00

Збірна України на Євро-2020: офіційні дані матчів, доробок гравців

На Євро-2020 збірна України вперше в історії виступів на чемпіонатах Є...

21.07.2021 10:03

Євро-2020. Андрій Ярмоленко — у топ-10 найкращих асистентів турніру

Атакувальний півзахисник національної збірної України Андрій Ярмоленко...

Підписатися на новини