Андрій Ярмоленко: «Шведська команда діє агресивно й заслужено перемогла в групі. Але ми постараємося зіграти у свій футбол, показати максимум»

У черговій прес-конференції, що відбулася сьогодні в Українському медіацентрі в Бухаресті, узяли участь гравці національної збірної Андрій Ярмоленко та Георгій Судаков.

Наводимо відповіді на запитання Андрія Ярмоленка.

— Дев'ять років тому ви брали участь у матчі зі Швецією на Євро-2012. Наскільки змінився з тих пір суперник? Відсутність Златана Ібрагімовича послабила цю команду?

— Я думаю, що немає сенсу порівнювати два турніри, дві абсолютно різні команди. Ми налаштовуємося на серйозну гру. Тренерський штаб укаже, за рахунок чого ми можемо обіграти цю команду. Постараємося показати хороший футбол.

— Як ви можете оцінити свою фізичну форму? Як почувається команда після трьох матчів на турнірі? Чи буде перевагою те, що у збірної України на два дні відпочинку більше?

— Щодо фізичного стану — усі хлопці почуваються добре. Позначилася остання гра, звичайно. Коли ти втрачаєш м'яч, тобі доводиться багато бігати, ти виглядаєш утомленим. Напевно, тому всім здалося, що ми фізично не дуже добре готові. Але ми вже півтора місяця працюємо у збірній, провели хорошу підготовку. Усе має бути гаразд.

Те, що в нас на підготовку на два дні більше, грає величезну роль. Постараємося винести із цього користь.

— Розкажіть секрет вашого дуету з Романом Яремчуком. Як вам вдалося так добре налагодити взаємозв'язок?

— Секрет простий. Роман — хороший нападник, який завжди відкривається та шукає свої моменти. Із ним завжди легко перебувати на футбольному полі.

— Чи не відволікає вас ваша невизначена ситуація в клубі?

— Аж ніяк. Усі мої думки тільки зі збірною. Коли поїду до клубу, тоді вже буду займатися іншими питаннями. Зараз завдання — пройти максимально далеко на Євро.

— Чи бачили ви відео, де капітан збірної Угорщини налаштовував свою команду? Як ви налаштовуєте партнерів по збірній України?

— Так, бачив, класні слова. Самовіддача в угорців була позамежна. Думаю, ці слова спрацювали. У нас перед грою переважно говорить Андрій Шевченко. Як я налаштовую партнерів? Я вважаю, що кожен повинен налаштовувати себе. Я, напевно, із тих людей, які вважають за краще доводити справою, менше говорити. У кожного свій підхід.

— Як ви можете оцінити силу шведської збірної?

— Це хороша команда, яка грає в агресивний футбол, вона заслужено перемогла в групі. Ми налаштовуємося на хороший поєдинок. Переможе найсильніший.

— Чи можна очікувати зміни структури гри збірної України в матчі зі Швецією?

— Усі карти відкривати я не можу. Це краще запитати в тренерського штабу. Зі свого боку ми можемо відповідати тільки за самовіддачу й виконання того завдання, яке перед нами поставлять тренери.

— Чи здивували вас результати інших учасників на груповому етапі Євро?

— Чемпіонат Європи підтверджує, що зараз немає слабких команд, і футбол у світі вирівнявся. Кожен може обіграти кожного. Не можу виділити якийсь матч. Можу тільки сказати, що нас критикують за результат і гру. Я згоден із певною критикою. Але хочу всіх попросити нести трошки більше позитиву, тому що ми все-таки вийшли з групи, виконали завдання-мінімум. Усі хлопці впоралися із цим.

Так, десь нам пощастило. Ми погано зіграли з Австрією. Але давайте рухатися вперед із позитивними думками й готуватися до наступної гри.

— Доводилося читати, що лідерами збірної України на Євро повинні були бути Маліновський і Зінченко, а тягне команду Ярмоленко, якого вже мало не списали з рахунків. Вас це зачіпає?

— Я вже неодноразово говорив: що більше журналісти пишуть про те, що я старий і не можу грати у футбол, то більше це мене мотивує працювати й доводити моїм критикам, що це не так. Правте так і далі. Це допомагає мені ставати кращим і рости.

— Матч зі Швецією відбудеться в Шотландії. Як позначиться на грі температурний перепад?

— Це ідеальна погода для якісного й інтенсивного футболу. У Бухаресті трошки важко грати й тренуватися, тут спекотно. Нічого страшного немає. Навпаки, буде краще грати в таких умовах.

— Якою була ваша реакція на результат матчу Швеції з Польщею?

— Звичайно, нам хотілося продовжити виступ на турнірі. Залишилися суперечливі враження, ми поки що не показали свого максимуму. Ми розуміли, який результат нам потрібен. Усі хлопці дивилися той матч і переживали. Можу сказати спасибі збірній Швеції. Тепер ми зустрінемося з нею. Постараємося зіграти у свій футбол, показати максимум. Поки що наша гра залишає бажати кращого, отже, спробуємо виправитися.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.09.2023 12:25

Андрій Ярмоленко: «У нас нічого не закінчилося — починається найцікавіше. Зробимо висновки...»

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко був визнаний уболівальниками...

27.06.2023 18:44

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко повернувся до київського «Динамо»

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко повернувся до київського &laq...

11.06.2023 17:57

Андрій Ярмоленко: «Ми нікого не боїмося, усіх поважаємо, але також знаємо свої сильні якості»

Капітан національної збірної України Андрій Ярмоленко взяв участь у пр...

11.06.2023 12:24

Андрій Ярмоленко: «Сергій Станіславович любить розумний футбол, щоб був баланс між атакою та обороною»

Капітан національної збірної України Андрій Ярмоленко розповів про під...

Підписатися на новини
FootPass