ДЮФЛУ: донецький «Шахтар» став чемпіоном в Еліт-лізі серед команд U-17

Визначилися призери чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону-2020/2021 в Еліт-лізі в категорії U-17.

«Динамо» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк) — 1:1, по пенальті — 2:3

Сьогодні, 27 червня на НТК ім. В. Баннікова в Києві фінальним матчем Еліт-ліги в категорії U-17 завершився сезон-2020/2021 у ДЮФЛУ. Золоті нагороди в турнірі найстарших юнаків здобули футболісти «Шахтаря», які перемогли динамівців у серії пенальті. Цікаво, що і в півфіналі гірники досягли успіху також після вдало виконаних 11-метрових.

Фото ДЮФЛУ

У церемонії нагородження призерів турніру взяли участь перші віце-президенти Української асоціації футболу Вадим Костюченко та Олексій Михайличенко, головний тренер юнацької збірної України U-17 Сергій Нагорняк, віце-президенти ДЮФЛУ Валерій Золотухін та Олександр Сопко.

Вадим Костюченко, привітавши переможців, відзначив: «Поєдинок між «Динамо» U-17 та «Шахтарем» U-17 став уже другим фіналом Еліт-ліги, який відбувся на стадіоні імені Баннікова — у центрі підготовки юнацьких збірних України. Ми приємно вражені тією запеклою боротьбою, яка точилася на полі. Суперники буди гідні один одного, тож не дивно, що переможця визначила лише серія пенальті. До речі, у першому фіналі теж не обійшлося без виконання серії одинадцятиметрових, але тоді перемогло «Динамо», що свідчить про високу конкуренцію учасників фінальних змагань Еліт-ліги.

Від імені керівництва Української асоціації футболу та особисто від її президента Андрія Павелка хочу подякувати всім гравцям та тренерам команд Еліт-ліги за високоякісну гру. Ми впевнені, що наставники наших юнацьких збірних матимуть широкий вибір виконавців для поповнення лав цих команд. Уже зараз можна стверджувати, що УАФ іде правильним шляхом у питанні реформування Дитячо-юнацької футбольної ліги. Зі створенням Еліт-ліги рівень поєдинків за участю провідних команд значно підвищився. Я впевнений, що фінальні поєдинки відбудуться в Києві й наступного року, і на нас чекає така ж запекла боротьба.

Ще раз вітаю всіх хлопців та тренерів команд-учасниць і дякую за чудовий видовищний футбол!»

Нагадаємо, що в інших вікових категоріях Еліт-ліги кілька днів тому чемпіонами стали дніпровський ДВУФК (U-16), київське «Динамо» (U-15) та донецький «Шахтар» (U-14).

16.03.2024 13:07

Кубок ДЮФЛУ-2024 серед команд U-16: переможцем турніру став львівський «Рух»

Сьогодні, 16 березня визначився володар Зимового кубка Дитячо-юнацької...

10.03.2024 14:02

Кубок ДЮФЛУ-2024 серед команд U-16: трофей розіграють «Динамо» та «Рух»

Зіграно матчі 1/2 фіналу Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України...

04.11.2023 14:05

21 український тренер отримав С-ліцензії УЄФА

Завершилося навчання в черговій, п’ятій за ліком, навчальній гру...

30.06.2023 14:03

Кубок ДЮФЛУ-2023: відбулися фінальні матчі в чотирьох вікових категоріях (оновлено)

24-го та 25 червня на базі «Княжа-Арена» в с. Щасливе відб...