Збірна України з пляжного футболу вийшла до фінальної частини чемпіонату світу 2021 року

Збірна України з пляжного футболу перемогла команду Швейцарії та кваліфікувалася до фінальної частини світової першості 2021 року.

Підопічні Миколи Костенка вирішили головне завдання року, пробившись до фінальної частини чемпіонату світу з пляжного футболу. Наша команда у стиковому чвертьфінальному поєдинку зі Швейцарією у важкому протистоянні врешті-решт довела свою перевагу.

У цій зустрічі вирішувалася доля однієї з чотирьох перепусток до фіналу чемпіонату світу. У першому таймі, який став найбільш результативним у зустрічі, голи Заворотного, Щериці й Войтенка забезпечили нашій команді перевагу в один м'яч.

У другій 12-хвилинці наші футболісти збільшили рахунок на свою користь до двох голів завдяки зусиллям Щериці та Войтенка, які оформили дублі.

У третьому періоді швейцарці впритул наблизилися до українців, однак Юрій Щериця забив свій третій мяч у цьому протистоянні, який фактично й вирішив долю зустрічі, незважаючи на гол у відповідь Еліотта. 6:5 — перемога України, яка здобуває перепустку до ЧС-2021.

Відбір до ЧС-2021. 1/4 фіналу

Швейцарія — Україна — 5:6

Голи: Борер (5), Станкович (10, 26), Ходель (24), Еліотт (33) — Заворотний (4), Щериця (4, 18, 28), Войтенко (9, 19).

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Сіренко, Заворотний, І. Борсук, Зборовський, Пачев, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашко, Макеєв, Медвідь, Войтенко, Глуцький.

Отже, збірна України забезпечила собі путівку до фінальної частини ЧС-2021, а в півфіналі відбору вона зустрінеться з командою Португалії. Окрім останньої, також гарантували собі ліцензії на форум Іспанія та Білорусь.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00