Суперник на ЧС-2022. Збірна Франції виграла групу F на Євро-2020

Сьогодні суперник збірної України у відборі ЧС-2022, команда Франції, провів свій третій поєдинок групового турніру Євро-2020.

Євро-2020. Група F

Португалія — Франція — 2:2 (1:1)

Голи: Роналду (31, з пенальті, 60, з пенальті) — Бензема (45+2, з пенальті, 47).

Франція: Льоріс, Конде, Варан, Кімпембе, Ернандес (Дінь, 46; Рабьо, 52), Канте, Погба, Толіссо (Коман, 66), Мбаппе, Грізманн (Сіссоко, 87), Бензема.

Чинний чемпіон світу, збірна Франції, у своєму третьому матчі групового етапу європейської першості в Будапешті зіграв унічию з Португалією.

У першому таймі Кріштіану Роналду та Карім Бензема обмінялися влучними ударами з пенальті, а у другому форвард мадридського «Реалу» забив з гри, а його візаві з туринського «Ювентусу» — знову з 11-метрової позначки. 2:2.

Збірна Франції набрала п'ять очок і завершила груповий раунд на першому місці у квартеті F.

10.12.2022 23:14

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії у чвертьфіналі поступилася Франції й залишила ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, вибу...

25.11.2022 23:05

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії зберегла за собою перше місце у групі В ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, пров...

05.10.2022 16:22

Офіційно. Португалія, Іспанія та Україна подають спільну заявку на проведення Чемпіонату Світу 2030 року

5 жовтня у штаб-квартирі УЄФА відбувся брифінг за участі президента Фе...

05.06.2022 15:15