Євген Макаренко: «Якщо ми пройдемо далі, команда буде виходити на поле з потрійною мотивацією»

У черговій прес-конференції, що відбулася сьогодні в Українському медіацентрі в Бухаресті, узяли участь гравці національної збірної Євген Макаренко та Артем Довбик.

Наводимо відповіді на запитання Євгена Макаренка.

— Збірна України зараз перебуває в незвичайній ситуації, в очікуванні результатів інших матчів. Як це позначається на психології?

— Ми в таких обставинах ще не були, це наш перший такий досвід на великих турнірах. На жаль, ми не змогли виконати завдання й посісти друге місце. Зараз повинні нервувати й стежити за результатами інших команд. Тренуємося у звичайному режимі. Учора в матчі Хорватія — Шотландія нас влаштовував рахунок за підсумками першого тайму, але...

— Олександр Зінченко сказав, що вчора команда зібралася й обговорила ситуацію за підсумками поєдинку з Австрією. Як відбувалася ця розмова?

— Андрій Шевченко зібрав нас на тренуванні, сказав, щоб усі заспокоїлися. Хлопці переживають, тому що це велика відповідальність перед усією країною. Остання гра була незадовільною для нас усіх. Учорашній день був напіввихідним. Ті, хто грав з Австрією, відпочивали й відновлювалися, інша група тренувалася. Сьогодні в нас планується перше теоретичне заняття, під час якого ми обговоримо останній матч. Будемо чекати подальших результатів.

— Ви поки що не грали на цьому турнірі. Запасним гравцям важче переживати нинішню ситуацію?

— Ми — єдиний великий колектив, робимо справу на благо всієї країни. Ті гравці, які виходять у стартовому складі, є ключовими на момент гри. Але хлопці, які виходять на заміну, та ті, які не потрапляють до заявки, так само проходять тренувальний цикл і допомагають футболістам «основи». На трибунах ти ще більше переживаєш, ніж коли виходиш на футбольне поле.

— Чи не здається вам, що в разі виходу до плей-офф із третього місця відповідальність ще більше зросте?

— Дай Бог, щоб усе склалося так, щоб ми пройшли далі. У такому разі команда буде виходити на поле з потрійною мотивацією, щоб пройти якнайдалі й віддячити вболівальникам. Це колосальне задоволення — бачити таку кількість наших фанатів на трибунах останнім часом.

— Андрій Шевченко після поєдинку з Австрією сказав, що гравці виглядали втомленими. В якій фізичній формі зараз перебуває команда?

— Під час матчу з Австрією було досить спекотно. Я відчував це навіть під час розминки. Може, наші хлопці були готові не так, як австрійці, тому що суперники виглядали трохи свіжішими. Але у фізичному плані ми виконали велику роботу, щоб бути готовими до навантажень. Напевно, це був не наш день.

— Як саме ви стежите за матчами в інших групах?

— Ми вчора провели тренування, поїхали до готелю дивитися поєдинок хорватів. Після голу Шотландії всі раділи... Збираємося невеликими групами по п’ять-сім футболістів і дивимося матчі...

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.09.2021 10:00

Євген Макаренко відіграв повний матч у складі угорського «Фехервару»

У 6-му турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» півзахисника зб...

21.08.2021 21:31

Євген Макаренко допоміг «Фехервару» здобути першу перемогу в чемпіонаті Угорщини

У четвертому турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» півзахисн...

14.08.2021 23:37

Євген Макаренко дебютував у складі «Фехервару» в чемпіонаті Угорщини

У 3-му турі чемпіонату Угорщини «Фехервар» півзахисника на...

11.08.2021 15:31

Євген Макаренко перейшов із бельгійського «Андерлехта» до угорського «Фехервару»

Півзахисник національної збірної України Євген Макаренко на постійній...

Підписатися на новини