Жіноча збірна України з футзалу вирвала перемогу над Польщею в другому товариському матчі

У рамках підготовки до основного раунду відбору Євро-2022 підопічні Олега Шайтанова в Ужгороді вдруге обіграли команду Польщі.

Учора синьо-жовті здолали суперниць із рахунком 4:2. Сьогодні ж нашій збірній в ужгородському спорткомплексі Zinedine вдалося здобути перемогу вдруге.

У першому таймі полячки двічі виходили вперед, причому лідирували з рахунком 3:1. Однак два голи Юлії Форсюк на 19-й хвилині дозволили українкам відновити рівновагу. У другій половині зустрічі гості знову відзначилися, на що підопічні Шайтанова відповіли двома точними ударами. Зазначимо, що Анна Шульга стала кращим бомбардиром нашої збірної із трьома голами у двох зустрічах.

На цьому навчально-тренувальний збір української команди, присвячений підготовці до матчів основного раунду відбору Євро-2022, завершено.

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Україна — Польща — 5:4 (3:3)

Голи: Шульга (12, 31), Форсюк (19, 19), Гриценко (26) — Книсак (4, 17), Влодарчик (11), Шостак (24).

Україна: Славич — Шульга, Гриценко, Сидоренко, Форсюк — Костюк, Бурлаченко, Прокопенко, Єрьоменко, Дубицька, Бабенко, Воловенко, Коваленко, Кислова.

Попередження: Гриценко (20) — Буковска (10), Книсак (28).

Склад груп кваліфікації Євро-2022 з футзалу серед жіночих збірних

Основний раунд

Група 1: Росія, Угорщина, Білорусь*, переможець групи В (Нідерланди, Вірменія, Боснія і Герцеговина, Молдова).

Група 2: Португалія, Хорватія*, Польща, Словенія.

Група 3: Україна*, Фінляндія, Чехія, Бельгія.

Група 4: Іспанія, Італія, Швеція*, Словаччина.

Чотири переможці груп потраплять до фінальної стадії Євро-2022.

* — господарі міні-турнірів.

19.03.2024 21:37

Жіноча збірна України з футзалу вдруге поступилася команді Італії

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський мат...

19.03.2024 11:30

Олег Шайтанов: «Ми розберемо ці пропущені м'ячі, вони дійсно були необов'язковими»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

18.03.2024 22:41

Жіноча збірна України з футзалу поступилася команді Італії в першому матчі

Жіноча збірна України з футзалу провела перший виїзний товариський мат...

18.03.2024 10:00

Сьогодні жіноча збірна України з футзалу проведе перший із двох контрольних матчів проти Італії

Жіноча збірна України з футзалу готується до участі в європейській ква...