Андрій Ярмоленко: «Досвідченіша команда в такій ситуації краще б діяла на утримання рахунку. Будемо вчитися на помилках»

У прес-конференції після матчу з Нідерландами (2:3) разом з Андрієм Шевченком узяв участь капітан збірної України Андрій Ярмоленко.

— Які в тебе залишилися враження від гри?

— Звісно, сьогодні був важкий поєдинок. Ми розуміли, проти кого ми граємо. У нас був серйозний, сильний суперник. Усі хлопці виклалися, тренерський штаб задоволений самовіддачею. Шкода програвати такі матчі в кінцівці.

— Коли рахунок став 0:2, чи не було у вас думок про те, як уникнути розгрому?

— Ні, про можливий розгром ми не думали. Ми думали, як нам забити гол у відповідь, а потім зрівняти рахунок та перевернути гру. У нас вийшло, ми забили перший м'яч, потім другий. Звісно, якоюсь мірою нам не вистачило досвіду, адже в нас досить молода команда. Більш досвідчена в такій ситуації краще б діяла на утримання рахунку. Що ж, вчитимемося на помилках. Це буде для нас хорошим уроком на майбутнє.

— Чого нам чекати від поєдинку з Північною Македонією?

— Хорошої гри в нашому виконанні. Тренерський штаб обере потрібну тактику, розбере суперника, вкаже нам на наші помилки. Ми будемо готуватися, ми розуміємо, що для того, аби виходити із групи, нам потрібно перемагати.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
02.09.2021 10:00

Історичний ювілей Андрія Ярмоленка: 100 матчів у складі національної збірної України

Поєдинок відбірного турніру ЧС-2022 проти Казахстану (2:2) став для ат...

31.08.2021 17:41

Андрій Ярмоленко: «Ми повинні перемагати в Казахстані, іншого вибору в нас немає»

Разом з Олександром Петраковим участь у прес-конференції перед грою з...

28.08.2021 19:08

Андрій Ярмоленко знову відіграв лише кілька хвилин за «Вест Гем»

У третьому турі англійської Прем’єр-ліги «Вест Гем»...

Підписатися на новини