Олександр Караваєв: «Думаю, ми підходимо до свого максимуму, відсотків 85—90»

Захисник національної збірної України Олександр Караваєв поділився враженнями після впевненої перемоги над Кіпром.

У Харкові синьо-жовті в товариському матчі здобули перемогу над Кіпром (4:0). Після гри такий результат прокоментував Олександр Караваєв.

«Після першого матчу, із Бахрейном, Андрій Шевченко наполегливо вимагав від нас результату та якості гри. Коли ми перемагаємо, то отримуємо емоційний сплеск та впевненість. На такому підйомі добре підходити до початку Євро та першого офіційного поєдинку. Я думаю, що це додасть нам позитиву. Із гарним настроєм готуватимемося до Нідерландів.

Атмосфера на стадіоні чудова. Ми на лаві для запасних із хлопцями говорили, що нарешті потроху повертаються вболівальники. Згадуються ті матчі, коли всі люди приходять та підтримують нас. Повертаєшся, дивишся, який у них позитивний настрій, скільки емоцій вони віддають. Коли ти виходиш на поле, тобі це передається, і ти прагнеш показати свій максимум, щоб порадувати вболівальників. Коли ти після гри їм аплодуєш, то тобі відповідають взаємністю. Це те, заради чого варто грати та добиватися позитивного результату, коли на трибунах твої рідні та близькі, а також уболівальники.

Я думаю, ми підходимо до свого максимуму, відсотків 85—90. За наступний тиждень маємо ввійти в режим після навантажень. Один-два дні відпочинемо, а потім підуть тренування безпосередньо перед офіційною грою. На максимумі підійдемо до першої зустрічі», — вважає Караваєв.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
30.06.2022 14:05

Легіонери збірної України в клубному сезоні-2021/2022: Данило Сікан

Як і ще для кількох легіонерів збірної України, для форварда синьо-жов...

30.06.2022 09:08

Тарас Качараба зіграв тайм у контрольному матчі своєї «Славії»

У межах підготовки до нового сезону чеська «Славія», у лав...

29.06.2022 15:10

Легіонери збірної України в клубному сезоні-2021/2022: Данило Ігнатенко

Для дебютанта збірної України Данила Ігнатенка минулий клубний сезон с...

25.06.2022 14:15

Легіонери збірної України в клубному сезоні-2021/2022: Тарас Качараба

Перший повноцінний клубний сезон у празькій «Славії»,&nbsp...

Підписатися на новини