«Житлобуд-2» — володар Кубка України серед жіночих команд сезону-2020/2021

Підопічні Наталії Зінченко, забивши м'яч у першому таймі, мінімально перемогли чемпіона країни — «Житлобуд-1».

Фінал Кубку України сезону-2020/2021 відбувся на НТК ім. В. Баннікова. У вирішальному матчі зустрічалися «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2». Нагадаємо, що в півфіналі підопічні Валентини Котик переграли «Маріуполь» (4:1), а команда Наталії Зінченко була сильнішою за «Ладомир» (2:0). Відзначимо також, що арбітром зустрічі була Катерина Монзуль, яка готується працювати на Олімпійських іграх у Токіо.

Фото Володимира Раснера

У першому таймі ігрова перевага була за «Житлобудом-1». Гравці цієї команди створили кілька загроз воротам Бондарчук. Зокрема, небезпечно пробивали Апанащенко, Овдійчук, Кочнєва. На 11-й хвилині в Овдійчук узагалі був убивчий момент, коли її удар після індивідуального проходу кіпер перевела у стійку.

«Житлобуд-2» намагався контратакувати, але попереду в колективу Наталії Зінченко нічого не виходило аж до 38-ї хвилини, коли Кравчук у контрвипаді розхитала опонентів і віддала в центр штрафного на Калініну, яка метрів із 10-ти влучила в ціль. 0:1.

Після перерви «Житлобуд-1» збільшив темп, м'яч вкрай рідко залишав половину поля номінальних гостей. Тільки на 70-й хвилині Панцулая завдала дальнього, але неточного удару. А до цього м'яч іноді просто дивом не залітав у ворота «Житлобуду-2». Чого тільки вартий момент від тієї ж Овдійчук, коли м'яч після її удару головою влучив у поперечину.

Утім, під завісу поєдинку у футболісток «Житлобуду-2» немов відкрилося друге дихання. Команда створила кілька небезпечних моментів, щоправда, рахунок на табло так і не змінився.

Кубок України серед жіночих команд-2020/2021. Фінал

«Житлобуд-1» (Харків) — «Житлобуд-2» (Харків) — 0:1 (0:1)

Гол: Калініна (38).

«Житлобуд-1»: Саніна, Алексанян, Апанащенко (А. Вороніна, 48), Шматко, Басанська, Хаванська, Петрик (Садікоглу, 84), Кочнєва (Куніна, 84), Бойченко (Шевчук, 66), Г. Вороніна, Овдійчук.

Запасні: Шульга, Соломаха, Костюченко.

Тренер: Валентина Котик.

«Житлобуд-2»: Бондарчук, Філенко, Подольська, Корсун, Сірмай, Андрущак (Китаєва, 70), Панцулая, Калініна, Андрухів (Котяш, 72), Малахова, Кравчук (Вінтоняк, 86).

Запасні: Я. Котик, Мохнач, Тріль, Титова.

Тренер: Наталія Зінченко.

Попереджені: Панцулая (59), Андрущак (64), Китаєва (81).

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

5 червня. Київ. НТК ім. В. Баннікова. 350 глядачів.

25.11.2023 16:13

Полтавська «Ворскла» стала володарем Кубка України-2023 серед жіночих команд

У фінальному поєдинку розіграшу Кубка України-2023 серед жінок на...

25.11.2023 11:30

Кубок України-2023 серед жіночих команд: фінальний матч — наживо із 14:00 на YouTube-каналі УАФ

Сьогодні, 25 листопада відбудеться фінальний матч ювілейного, 30-го ро...

16.11.2023 11:00

Кубок України-2023 серед жіночих команд: фінальний матч відбудеться у Львові

Визначено місце та час початку фінального матчу ювілейного, 30-го розі...

11.11.2023 20:10

Кубок України-2023 серед жіночих команд: визначилися фіналісти турніру