Новини з табору збірної України: відновлення та приїзд Олександра Зінченка

Наступного дня після товариського матчу проти Північної Ірландії у збірної України було відновлення.

Повернувшись пізно після гри до своєї резиденції в харківському готелі «Superior Golf & SPA Resort», хлопці мали можливість трохи довше поспати, ніж звично. Після тижневого циклу тренувань, який підсумував матч у Дніпрі, дати організму відпочинок просто життєво необхідно.

Фото Павла Кубанова

Перед обідом до збірної приєднався Олександр Зінченко, який отримав кілька днів відпочинку після фіналу Ліги чемпіонів.  До розташування синьо-жовтих Сашко приїхав уже в екіпіруванні національної команди, морально й фізично налаштованим на важливий етап роботи у збірній.

Фото Павла Кубанова

Увечері Зінченко вийшов на поле «Сонячного» на своє перше тренування на нинішньому підготовчому зборі. Приємно, що в занятті взяли участь усі гравці, присутні зараз у таборі команди, у тому числі Віктор Циганков та Олександр Тимчик, які раніше  працювали індивідуально, а також Едуард Соболь, який успішно пройшов усі медичні обстеження і може спокійно сконцентруватися на підготовці до Євро.

Фото Павла Кубанова

Під час тренування команда працювала в різних групах: восьмеро гравців стартового складу гри з Північною Ірландією, які провели на полі більш, як півтора тайму, виконали набір відновлювальних фізичних вправ, запропонованих тренером із фітнесу Іваном Баштовим. Трохи довше попрацювали Олександр Зубков та Роман Яремчук, які вчора зіграли по 45 хвилин. Виконавши свою роботу, вчорашня «основа» спостерігала за рештою тренування, сидячи на трибуні «Сонячного».

Фото Павла Кубанова

Інші збірники провели помірно інтенсивне тренування, мета якого — вирівняти рівень фізичного навантаження всієї команди.

Після заняття в команди були відновлювальні процедури та масаж — найближчими днями збірна перейде на режим одноразових тренувань, плавно переходячи до заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.07.2021 12:05

Капітани збірної України: за час Євро-2020 Ярмоленко обійшов Шовковського та Калитвинцева

П’ять матчів Євро-2020, в яких атакувальний півзахисник збірної...

22.07.2021 11:05

Євро-2020. Роман Яремчук — у топ-10 гравців, що найчастіше на турнірі влучали в площину воріт суперників

Нападник збірної України Роман Яремчук розділив із бельгійцем Ромелу Л...

21.07.2021 15:00

Збірна України на Євро-2020: офіційні дані матчів, доробок гравців

На Євро-2020 збірна України вперше в історії виступів на чемпіонатах Є...

21.07.2021 11:03

Євро-2020. Андрій Ярмоленко — у топ-10 найкращих асистентів турніру

Атакувальний півзахисник національної збірної України Андрій Ярмоленко...

Підписатися на новини
FootPass