ДЮФЛУ: відбулося жеребкування фінальних турнірів у вищій та першій лігах сезону-2020/2021

Визначилися півфінальні пари колективів, які розіграють нагороди чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону-2020/2021 у вищій та першій лігах.

Вища ліга, U-14 (Тернопіль)

1/2 фіналу

06.06.2021

«Юність» (Чернігів) — КДЮСШ «Чемпіон» (Київ). Стадіон «Великі Гаї». 16.00

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — «Зірка» (Кропивницький). Стадіон «Великі Гаї». 18.00

Матч за 3-є місце

07.06.2021

Стадіон ДЮФШ ФА «Тернопіль». 17.00

Фінал

08.06.2021

Центральний стадіон. 11.00

Вища ліга, U-15 (Тернопіль)

1/2 фіналу

14.06.2021

«Локомотив» (Київ) — ФА «Арсенал» (Київ). Стадіон «Великі Гаї». 16.00

«Металіст 1925» (Харків) — ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава). Стадіон «Великі Гаї». 18.00

Матч за 3-є місце

15.06.2021

Стадіон ДЮФШ ФА «Тернопіль». 17.00

Фінал

16.06.2021

Центральний стадіон. 11.00

Вища ліга, U-16 (Тернопіль)

1/2 фіналу

10.06.2021

СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Барса» (Суми). Стадіон «Великі Гаї». 16.00

СДЮШОР «Черкаси» (Черкаси) — «Діназ» (Вишгород). Стадіон «Великі Гаї». 18.30

Матч за 3-є місце

11.06.2021

Стадіон ДЮФШ ФА «Тернопіль». 17.00

Фінал

12.06.2021

Центральний стадіон. 11.00

Вища ліга, U-17 (Тернопіль)

1/2 фіналу

18.06.2021

«Барса» (Суми) — «Гірник» (Кривій Ріг). Стадіон «Великі Гаї». 16.00

«Юність» (Чернігів) — «Буковина» (Чернівці). Стадіон «Великі Гаї». 18.30

Матч за 3-є місце

19.06.2021

Стадіон ДЮФШ ФА «Тернопіль». 17.00

Фінал

20.06.2021

Центральний стадіон. 11.00

Перша ліга, U-15 (Умань)

1/2 фіналу

14.06.2021

«АФУРР-Минай» (Минай) — СК «Пальміра» (Одеса). 16.00

ДЮСШ ім. І. Горпинка (Полтава) — ФК «Поділ» (Київ). 18.00

Матч за 3-є місце

15.06.2021

17.00

Фінал

16.06.2021

11.00

Перша ліга, U-17 (Умань)

1/2 фіналу

18.06.2021

ТОДЮСШ (Копичинці) — ДЮСШ «Люботин» (Люботин). 16.00

«Любомир» (Ставище) — СК «Пальміра» (Одеса). 18.30

Матч за 3-є місце

19.06.2021

17.00

Фінал

20.06.2021

11.00

Перша ліга, U-19 (Умань)

1/2 фіналу

03.06.2021

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Любомир» (Ставище). Центральний стадіон. 16.00

«Авангард» (Харків) — ХДВУФК № 1 (Харків). Центральний стадіон. 18.30

Матч за 3-є місце

04.06.2021

Центральний стадіон. 17.00

Фінал

05.06.2021

Центральний стадіон. 12.00

НОВИНИ ПО ТЕМІ
06.05.2022 09:27

Координаційний штаб УАФ та ДЮФЛУ допомогли евакуювати українських дітей до Латвії

Черговий крок задля забезпечення безпеки життя українських дітей зробл...

30.11.2021 18:36

У Будинку футболу нагородили володарів «Золотого м’яча ДЮФЛУ» сезону-2020/2021

У вівторок, 30 листопада, у Будинку футболу відбулося нагородження лау...

30.11.2021 09:00

Сьогодні відбудеться церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Золотий м’яч ДЮФЛУ» в сезоні-2020/2021

Українська асоціація футболу спільно з ГС «Всеукраїнська дитячо-...

30.07.2021 16:01

Вадим Костюченко: «На український футбол чекають реформи в дитячо-юнацькому секторі»

У п’ятницю, 30 липня, у Будинку футболу відбулося засідання Вико...

Підписатися на новини