Анатолій Демяненко привітав переможців Кубку Кличка-2021

У київському Гідропарку пройшов міжнародний турнір з футболу 6Х6, переможцем якого стала збірна України.

У Кубку Кличка-2021 взяли участь чотири збірні. У вирішальному матчі українці обіграли румунів із рахунком 5:1 та стали переможцями турніру. Румунія посіла друге місце, Грузія — третє, Молдова — четверте.

Були визначені також лауреати в індивідуальних номінаціях. Найкращим гравцем змагань став Сергій Романовський зі збірної України, найкращим воротарем — Габріель Бундук зі збірної Румунії, а найкращим бомбардиром — українець Денис Хруль.

Провели церемонію нагородження призерів та кращих гравців перший віце-президент Української асоціації футболу Анатолій Демяненко, заступники голови КМДА Олена Говорова та Валентин Мондрієвський, народний депутат України Ігор Молоток та президент Всеукраїнської асоціації масового футболу Сергій Харченко.

20.09.2021 11:00