Едуард Соболь: «Відчувається конкуренція за місце у збірній на Євро-2020»

Захисник збірної України Едуард Соболь розповів про особливості тренувального процесу команди й конкуренцію за місце у складі.

Учора в Харкові синьо-жовті продовжили роботу на навчально-тренувальному зборі в рамках підготовки до фінальної частини Євро-2020. Захисник Едуард Соболь прокоментував робочий процес і атмосферу в нашій команді.

«Завжди приємно приїжджати до збірної й зустрічатися з хлопцями. Тут дуже гарна атмосфера. Пару днів відпочили й зараз знову включаємося в роботу. Усе добре, і настрій, і емоції позитивні.

Відчувається конкуренція за місце у збірній на Євро-2020. Усі працюють на тренуваннях із повною віддачею і мріють потрапити до заповітної 26-ки. Ми докладаємо максимальних зусиль, а вже тренерський штаб буде визначатися, хто поїде на першість Європи.

Учора були тактичні заняття, ми відпрацьовували як вихід з оборони, так і перехід від атаки в оборону. Насамкінець награвали деякі комбінації. Готуємося потроху, і я впевнений, що ми підійдемо до Євро-2020 у найкращих кондиціях», — сказав Едуард Соболь.

Нагадаємо, що 3 червня збірна України в Дніпрі проведе товариський поєдинок проти Північної Ірландії (початок — о 21.00).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.09.2021 23:47

«Брюгге» Едуарда Соболя зберігає лідерство в чемпіонаті Бельгії

У 8-му турі чемпіонату Бельгії «Брюгге» захисника націонал...

11.09.2021 10:18

«Брюгге» Едуарда Соболя вийшов на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії

У 7-му турі чемпіонату Бельгії «Брюгге» захисника націонал...

29.08.2021 16:37

«Брюгге» Едуарда Соболя несподівано поступився в чемпіонаті Бельгії з розгромним рахунком

У шостому турі чемпіонату Бельгії «Брюгге» захисника націо...

Підписатися на новини