Руслан Ротань: «У команди не було структури гри, контролю, думки...»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував виступ своїх підопічних на Турнірі Валерія Лобановського.

Сьогодні синьо-жовті поступилися збірній Узбекистану з рахунком 0:2 та в підсумку посіли третє місце на Турнірі Валерія Лобановського. Після матчу гру своєї команди оцінив головний тренер Руслан Ротань.

«Які тут можуть бути враження? Найбільша помилка в тому, що я наполягав на проведенні турніру, а він міг не відбутися. Ми хотіли якнайкраще підготуватися, але, на жаль, викликали одних футболістів, а потім відбулася незрозуміла епідемія травм. Ми зібралися  вже тим складом, яким змогли.

Загалом після двох ігор немає вражень, немає нічого. Не було структури гри, контролю, не було думки в команди. Прикро, що не було таких важливих для футболу компонентів, як бажання та характер. Зрозуміло, що були не готові, але ж повинна бути хоч якась гідність. Не потрібно шукати якихось виправдань. У цьому всьому виключно моя вина.

Я не можу оцінити рівень суперників, оскільки команди перебували на різній стадії готовності. Якщо я викликаю футболістів, то я в них упевнений, вірю в них. А всі помилки — мої.

Попереду в нас товариський матч у Туреччині. Нам зараз треба відновитися психологічно, підготуватися до цього поєдинку. Що буде далі — подивимося», — сказав Ротань.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
04.06.2024 13:00

Руслан Ротань: «Для нас буде важливим досвід ігор на турнірі в Марселі з представниками інших континентів»

Сьогодні олімпійська збірна України розпочне свій виступ на міжнародно...

27.03.2024 14:00

Руслан Ротань: «Результат нас, звісно, засмучує, але цей матч в Японії принесе нам користь»

Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань прокоментув...

06.07.2023 00:24

Руслан Ротань: «Нам банально не вистачило відновлення, аби бути готовими на сто відсотків»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань виступив на п...

Підписатися на новини