Перша ліга. «Верес» і «Чорноморець» достроково здобули право виступати в еліті

Володарями першої перепустки до класу найсильніших стали рівненські футболісти, хоч вони й поступилися в драматичній боротьбі у 28-му турі в Луцьку місцевій «Волині».

Господарі відкрили рахунок уже в дебюті, коли іранський легіонер Сіаваш Хагназарі завдав підступного удару в дальній кут. Але в середині першого тайму рівнянин Сергій Панасенко пострілом здалеку заскочив зненацька воротаря лучан Віталія Неділька. Надалі суперництво точилося на зустрічних курсах, і все йшло до підписання мирної угоди. Проте на четвертій компенсованій хвилині Владислав Приймак у стрибку головою спрямував м’яч у дев’ятку рівненських воріт. 2:1.

«Завдяки такій драматургії футбол і має стільки шанувальників, — сказав після фінального свистка головний тренер «Волині» Василь Сачко. — Віддам належне підопічним, які знайшли вагомі контраргументи проти силової манери гостей. Здобувши перемогу в дербі, «Волинь» дещо реабілітувалася перед уболівальниками за прикру поразку в попередньому турі від «Оболоні».

Утім, сумували рівняни недовго. Наступного дня доволі неочікувано один із лідерів, «Агробізнес», удома поступився «ВПК-Агро», і стало зрозуміло, що подоляни вже не зможуть випередити «Верес», який першим підвищився в класі.

«Не бракувало песимістів, які не вірили, що «Верес», дебютант першої ліги, на одному диханні пройде виснажливу турнірну дистанцію і здобуде путівку до еліти, — зауважив керманич рівнян Юрій Вірт. — Але нам це вдалося, із чим хочеться привітати підопічних, керівництво клубу та вболівальників, їхню підтримку ми постійно відчували. Тепер важливо втриматися на першому місці, тоді це дійсно буде завершення сезону зі знаком оклику!»

Сьогодні ж у Харкові відбувся центральний матч туру, в якому місцевий «Металіст 1925» приймав «Чорноморець». На 12-й хвилині одесит Ілля Путря реалізував пенальті. 0:1. Господарям лише в другому таймі вдалося перехопити ініціативу, двічі каркас воріт ставав союзником одеситів, але рахунок не змінився. «Чорноморець» переміг і здобув другу перепустку до еліти.

9

Згідно з рішенням КДК УАФ від 09.04.2021 ФК «Нива» (Тернопіль) зараховано технічну поразку (0:3) за несвоєчасне повідомлення клубом-господарем клубу гостей та ПФЛ про місце проведення матчу та час його початку, а команді «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — технічну перемогу (3:0).

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...