Турнір Валерія Лобановського. Збірна Узбекистану з мінімальним рахунком перемогла команду Азербайджану

Мінімальна перемога узбекистанців дозволяє збірній України поборотися за перемогу в нинішніх змаганнях.

У другий день Турніру Валерія Лобановського молодіжна збірна Узбекистану зустрічалася з Азербайджаном, кривдником української команди. Підопічні Мілана Обрадовича вже сьогодні могли стати переможцями змагань, якби обіграли Узбекистан в основний час або в серії пенальті (за регламентом після нічийного результату в основний час пробивається серія 11-метрових, і за її підсумками командам нараховується два очки за перемогу й одне — за поразку). Тепер же (враховуючи перевагу за однакової кількості очок показників в особистих зустрічах) на перемогу в турнірі можуть розраховувати всі учасники. Україну влаштує перемога 2:1, 3:2 та більше. У випадку ймовірної перемоги 1:0 рахуватимуть показники Fair Play.

Перший тайм був за узбекистанцями. І якщо за володінням м'ячем перевага підопічних Тимура Кападзе була істотною, то за гольовими моментами азійська команда повністю перевершила противника. Їх біля воріт Самігулліна вистачило б не на один поєдинок. Але в більшості своїй неточність не дозволила збірній Узбекистану піти на перерву, ведучи в рахунку.

Із початком другого тайму узбекистанська команда знову пішла вперед. Моменти біля воріт азербайджанців виникали досить часто, але знову на шляху м'яча ставав кіпер або узбекистанці не влучали у ворота. Наприклад, на 65-й хвилині Ібрагімов ударом зі штрафного пробив у поперечину. Але те, що не вдалося Ібрагімову, на 75-й хвилині зробив Джалоліддінов. 0:1. Усі спроби азербайджанців відігратися були марними. Більше того, якби не Самігуллін, то рахунок міг би бути куди більшим...

Перемога Узбекистану зберегла інтригу в турнірі до останнього ігрового дня.

Турнір Валерія Лобановського

Азербайджан (U-21) — Узбекистан (U-21) — 0:1 (0:0)

Гол: Джалоліддінов (75).

Азербайджан (U-21): Самігуллін, Алієв, Агджабаєв (Челік, 84), Зулфугарлі (Гурбанлі, 61), С. Абдуллазада, Рзаєв (Сєїдов, 61), В. Джафаров, Д. Джафаров (Р. Абдуллазада, 67), Гарахмадов (Валізада, 84), Мустафаєв (Хусейнлі, 84), Асгєров (Елізада, 61).

Узбекистан (U-21): Юлдашев, Мірсаїдов (Бєгімов, 67), Турсунов (Хаміджонов, 75), Султанмурадов (Турдалієв, 71), Шамсієв, Ібрагімов (Холматов, 71), Журакузієв (Джалоліддінов, 67), Абдуманнонов (Норчаєв, 67), Бурієв (Розієв, 75), Мамасідіков (Хошимов, 67), Оділов (Рахімкулов, 72).

Попереджені: Зулфугарлі, Асгєров, В. Джафаров — Шамсієв, Оділов, Джалоліддінов, Турдалієв. На 90+1-й хвилині вилучений Шамсієв.

Після завершення матчу вилучені: С. Абдуллазада — Розієв.

Арбітр: Євген Арановський (Україна).

27 травня. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена».

Переможцем Турніру Валерія Лобановського стала молодіжна збірна Узбекистану

У вирішальному поєдинку змагань молодіжна збірна України нічого не зум...

28.05.2021 11:00

Турнір Лобановського. Збірна України боротиметься за перемогу у змаганнях у матчі з Узбекистаном

Сьогодні на НТК ім. В. Баннікова відбудеться заключний матч Турніру Ло...

26.05.2021 21:51

Руслан Ротань: «Ніколи не можна опускати руки. Ми будемо боротися»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував...

26.05.2021 20:07

U-21: молодіжна збірна України з поразки стартувала на Турнірі Валерія Лобановського

У матчі проти Азербайджану підопічні Руслана Ротаня пропустили єдиний...