Делегати XXIV Конгресу Української асоціації футболу отримали привітання від ФІФА
![](/photos/FFU/2021/конгрес-24-2021/вітання-фіфа.jpg)
Вітання делегатам XXIV Конгресу УАФ від імені ФІФА передав Директор управління ФІФА з питань європейських асоціацій Нодар Ахалкаці.
Шановний Андрію! Шановні члени Виконкому УАФ! Шановні делегати конгресу, шановна футбольна сім’я України!
Від імені президента ФІФА Джанні Інфантіно з великою повагою дозвольте привітати вас і побажати успішного проведення сьогоднішнього конгресу.
Останні місяці й ситуація, що склалася через пандемію коронавірусу, поставили перед викликами й труднощами не лише український футбол, але й футбол в усьому світі. ФІФА як лідер світового футбольного товариства змогла відповісти на цю ситуацію створенням спеціального фонду допомоги й таким чином зробити додатковий внесок у розвиток футболу України.
Сьогодні співробітництво ФІФА та Української асоціації футболу є дуже тісним і багатогранним. Ми хочемо особливо виділити ваші успіхи в розвитку футбольної інфраструктури, будівництві нових футбольних полів та реконструкції тих, що вже існують. Виконано плідну та дуже високоякісну роботу, яка принесла чудовий результат і ще кращі перспективи на майбутнє.
ФІФА також з ентузіазмом стежить за розвитком нашого спільного амбіційного проєкту будівництва тренувального центру для збірних України. Користуючись нагодою, я хотів би подякувати Українській асоціації футболу за розвиток жіночого футболу й привітати ваші подальші кроки щодо нього. Ми впевнені, що найближчим часом ви отримаєте вражаючий результат від вашої роботи в цій сфері.
Я знаю, що недалеко від місця проведення конгресу збірна України під керівництвом Андрія Шевченка готується до Євро-2020. Ми звикли бачити дуже цікавий, змістовний, сучасний атакувальний футбол у виконанні вашої команди. Я впевнений, що вся Україна буде щасливою від виступу команди Андрія Шевченка на Євро-2020.
Шановний Андрію, шановні друзі!
Насамкінець я хочу скористатися нагодою й як син грузинського народу, представник ФІФА і палкий прихильник українського футболу побажати вам від усього серця великих успіхів та всього найкращого в рамках нашої дружби та братських відносин українського та грузинського футболу.
Усього вам найкращого! Хай живе Україна!
Офіційно. Виконком УАФ вирішив, що команда, яка замінить СК «Дніпро-1» в УПЛ, визначиться в перехідному турнірі
22 липня в Будинку футболу відбувся Виконком УАФ, який ухвалив рішення...
У Києві пройшли НТЗ арбітрів і семінари інструкторів та спостерігачів УПЛ
Із 12-го до 17 липня в Києві проходили навчально-тренувальний збір арб...
Європейські студентські ігри-2024: Україна — із золотом та двома сріблами!
VII Європейські університетські ігри, які у 2024 році приймала Угорщин...
«Відкриті уроки футболу» — на підтримку дітей Харківщини
У Валківській громаді, що на Харківщині, із метою психосоціальної підт...