Перша ліга. Почин «Металісту 1925» в Івано-Франківську підхопили не всі лідери

Програму 27-го туру відкривав поєдинок в Івано-Франківську, учасники якого вирішували різні завдання: «Прикарпаття» веде боротьбу за виживання, а «Металіст 1925» налаштований підвищитися в класі.

Проте в першому тайму важко було комусь із суперників віддати перевагу. Рівновага була й за створеними гольовими моментами, але м’яч уперто не хотів залітати у ворота.

Утім, після перерви оборона господарів нагадувала такий собі прохідний двір і слобожанці без особливих зусиль довели справу до розгрому. Двічі відзначився Віталій Пономар. Безпрограшна серія «Металісту 1925» триває вже 14 поєдинків.

Почин підопічних Валерія Кривенцова підхопили не всі лідери. Зокрема, шанувальникам «Вересу» довелося неабияк похвилюватися, адже в першому таймі футболісти «Альянсу» переграли рівнян за всіма компонентами й вели перед після ударів Руслана Пісного та Костянтина Ярошенка. Мабуть, господарям у перерві дісталося на горіхи від керманича Юрія Вірта, бо другу 45-хвилинку вони розпочали масованими швидкісними атаками, до чого гості виявилися не готові. Упродовж якихось десяти хвилин воротар «Альянсу» Руслан Єфанов тричі змушений був капітулювати: влучними виявилися постріли Геннадія Пасіча, Михайла Шестакова й Сергія Петька. До речі, Шестаков забиває вже у четвертому матчі поспіль! Все ж, останнє слово було за підопічними Юрія Ярошенка. На 88-й хвилині син головного тренера, Костянтин, оформив дубль і врятував свою команду від поразки — 3:3.

Менш результативними виявилися поєдинки за участю двох переслідувачів «Вересу» та «Металісту 1925». Лише одного забитого м’яча вистачило для звитяг «Агробізнесу» та «Миколаєву» відповідно над «Кременем» та «ВПК-Агро».

А от «Волинь», поступившись у Києві «Оболоні», втратила всі шанси зійти на п’єдестал пошани.

Завершував програму сьогоднішнього туру поєдинок в Одесі, де «Чорноморець» прогнозовано переміг аутсайдера — «Кристал».

Перша ліга. «Інгулець» здолав «Карпати», а «Металург» продовжує падіння

У 5-му турі в епіцентрі уваги були два поєдинки в чемпіонській групі,...

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...