Руслан Маліновський відзначився результативними діями у складі «Аталанти» в 10-му матчі поспіль

У передостанньому турі італійської Серії А «Аталанта» півзахисників національної збірної України Руслана Маліновського та Віктора Коваленка на виїзді зустрічалася із «Дженоа».
Маліновський вийшов на поле у стартовому складі гостей та вже до 26-ї хвилини записав на свій рахунок гольовий пас і забитий м’яч, довівши кількість своїх результативних дій у клубному сезоні-2020/2021 до 20-ти (дев’ять м’ячів та 11 асистів). Більше того, Руслан відзначився результативними діями у 10-му поєдинку поспіль!
На 57-й хвилині Гасперіні замінив українця, а сама гра закінчилася перемогою бергамців — 4:3.
Коваленко не потрапив до заявки на матч.
Наразі, набравши 78 очок, «Аталанта» посідає другу сходинку в турнірній таблиці Серії А й уже не опуститься нижче четвертого місця. Отже, й у наступному сезоні команда українців виступатиме в Лізі чемпіонів.
Руслан Маліновський зазнав травми в матчі чемпіонату Італії
У 5-му турі італійської Серії А «Дженоа» півзахисника збір...
Руслан Маліновський допоміг своєму «Дженоа» здобути виїзну перемогу в італійській Серії А
У 2-му турі італійської Серії А «Дженоа» півзахисника збір...
«Дженоа» Руслана Маліновського зупинив чинного чемпіона Італії
У стартовому турі італійської Серії А-2024/2025 «Дженоа» п...
Руслан Маліновський відзначився вирішальним результативним пасом за «Дженоа» в матчі Кубку Італії
В 1/32 фіналу Кубку Італії-2024/2025 «Дженоа» півзахисника...