Перша ліга. «Верес» усе ближче до елітного дивізіону, а «Волинь» і «Альянс» підтягнулися до чільної групи

12 травня відбулися три перенесені поєдинки першої ліги, результати яких впливали на турнірне становище як лідерів, так і аутсайдерів.

У Луцьку стосунки з’ясовували «Волинь», яка ще зберігає шанси підвищитися в класі, і «Прикарпаття», що веде боротьбу за виживання. У попередньому календарному матчі лучан, у Краматорську, із різних причин були відсутні головний тренер Василь Сачко й капітан команди Сергій Сімінін, що негативно позначилося на діях «Волині», яка доволі несподівано поступилася «Авангарду». Сьогодні вони вже були в строю, і це допомогло волинянам ще до перерви зняти з порядку денного питання про переможця. 2:0.

А в Дніпрі футболісти «ВПК-Агро», які останнім часом істотно поліпшили своє турнірне становище, приймали фаворита — «Верес». Рівненська команда вирішила не відставати від своїх географічних сусідів, волинян, і також ще в першому таймі двічі вразила ворота господарів завдяки влучним ударам Михайла Шестакова. Він же після перерви оформив хет-трик, а останнє слово було за Геннадієм Пасічем. 0:4. Підопічні Юрія Вірта все ближче до дострокового здобуття перепустки до еліти.

Найбільше ж забитих м’ячів було в Сумах, де зустрічалися середняки чемпіонату першої ліги — «Альянс» та «Полісся». Господарі відсвяткували вольову вікторію і ще зберігають шанси поборотися за місце на п’єдесталі пошани.

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...

24.03.2024 17:00

Перша ліга. «Карпати» в меншості дотиснули «Полтаву», а «Металург» був розтрощений аутсайдером

У центральному  поєдинку стартового туру в чемпіонській групі &la...