Прем’єр-ліга. «Динамо» в статусі чемпіона розгромило «Ворсклу», Буяльський оформив хет-трик

Результати поєдинків УПЛ, що відбулися сьогодні, мали вплив на розподіл місць у «зоні єврокубків», за виключенням прямої путівки до групового турніру Ліги чемпіонів, яку ще минулого туру забронювало за собою «Динамо».

Уже перебуваючи в статусі чемпіонів України-2020/2021, біло-сині сьогодні в Полтаві здобули дев’яту перемогу поспіль. У першому таймі свій перший хет-трик у кар’єрі оформив динамівець Буяльський. Двічі Віталію асистував Караваєв, а одного разу простріл Миколенка невдало намагався перервати воротар полтавців Різник. У складі «Ворскли» з 11-метрового забив свій 14-й гол у турнірі кращий бомбардир поточного чемпіонату Кулач. Після перерви Родрігес з передачі Караваєва зробив рахунок розгромним, а наприкінці гри ще один гол організували київські бразильці Клейтон та Сідклей.

У матчі взяли участь футболісти «Динамо», викликані на травневий збір національної команди України напередодні Євро-2020: Бущан, Караваєв (три гольові паси), Забарний, Сирота, Миколенко (замінений на 78-й хвилині), Шепелєв (замінений на 46-й хвилині), Шапаренко, Буяльський (три голи, замінений на 67-й хвилині), Бєсєдін (замінений на 46-й хвилині), Лєднєв (вийшов на заміну на 67-й хвилині).

«Шахтар» завдяки перемозі в зустрічі з «Дніпром-1» наблизився до того, щоб гарантувати собі друге місце та путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів. У першому таймі дві втрати м’яча гравцем гостей Батаговим призвели до двох голів у ворота його команди. Один м’яч підопічні Ігора Йовічевича відіграли лише в компенсований час. 2:1, і «Шахтар» відірвався від «Зорі», яка гратиме завтра, уже на сім балів.

У зустрічі взяли участь футболісти, які отримали виклик від Андрія Шевченка на найближчий збір національної команди: гірники Трубін, Кривцов, Матвієнко, Степаненко, Судаков (вийшов на заміну на 84-й хвилині) та дніпрянин Довбик (замінений на 85-й хвилині).

Фото shakhtar.com

Ще в одному матчі «Десна» на своєму полі врятувалася від поразки від «Колосу», завершуючи гру в чисельній меншості. Після голів Петрова та Чурка ковалівці вели з різницею у два м’ячі, але господарі скоротили відставання — прямим ударом зі штрафного відзначився Калітвінцев. Потім другу жовту картку отримав чернігівець Огіря, але завдяки голу Картушова, передачу якого невдало намагався перервати Кравченко, «Десна» зрівняла рахунок. 2:2.

24 тур

01.05.2021

«Десна» — «Колос» — 2:2 (0:1)

Голи: Калітвінцев (59), Картушов (84) — Петров (30), Чурко (53).

Вилучений: Огіря (66, «Д»).

«Шахтар» — «Дніпро-1» — 2:1 (2:0)

Голи: Дентиньо (24), Тете (43) — Хобленко (90+4).

«Ворскла» — «Динамо» — 1:5 (1:3)

Голи: Кулач (24, з пенальті) — Буяльський (6, 15, 32), Родрігес (65), Сідклей (84).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32