Перша ліга. «Агробізнес» перервав виграшну серію «Вересу», «Металіст 1925» здобув вольову звитягу над «Гірником-Спортом»

У центральному поєдинку 24-го туру футболісти з Волочиська не дозволили фавориту, «Вересу», здобути 12-у перемогу поспіль, проте, незважаючи на всі спроби схилити шальки терезів на свій бік, змушені були підписати мирну угоду — 0:0.

У цьому матчі точилася вперта боротьба, гольові моменти біля воріт суперників виникали нечасто, до того ж на висоті були кіпери Богдан Когут («Верес») та Олег Мозіль («Агробізнес»).

«Було враження, що переможе той, хто відкриє рахунок, — зауважив після фінального свистка головний тренер подолян Олександр Чижевський. — Це не вдалося зробити жодній із команд. Вважаю, що нічийний підсумок — закономірний».

«На мою думку, суперники не награли на перемогу, — сказав керманич «Вересу» Юрій Вірт. — Але нічия в гостях із прямим конкурентом у боротьбі за підвищення в класі — позитивний результат».

Слід віддати належне одному з переслідувачів «Вересу», «Металісту 1925». Граючи в меншості й програючи — 1:2, харків’яни в другому таймі завдяки влучним ударам Віталія Пономаря та Максима Жичикова здобули вольову звитягу над «Гірником-Спортом» — 3:2.

Також відзначимо, що після сьогоднішньої перемоги «Mиколаєва» над «Прикарпаттям» містяни підтягнулися до чільної групи, натомість «Волинь» і «Оболонь» значно погіршили свої шанси здобути перепустку до еліти.