Друга ліга: суха серія «Металу», осічки «Діназу», «Карпат» із Галича та «Металурга»

Футболісти «Металу» востаннє пропускали ще в 9-му турі, коли в гостях взяли гору над «Балканами» (3:1). Із 30 жовтня вони тримають свої ворота на замку.

От і в центральному поєдинку 19-го туру у групі «Б» вони в Новій Каховці без особливих зусиль розгромили «Таврію Сімферополь» — 3:0. Після відставки Олега Федорчука в «Таврії Сімферополь» вирішили не поспішати з призначенням нового керманича. До завершення сезону функції головного тренера виконуватиме Геннадій Головенко, який раніше відповідав за підготовку воротарів.

А от один із переслідувачів «Металу», запорізький «Металург», доволі неочікувано втратив важливі пункти в протистоянні із середняком — «Енергією». І за це підопічні Володимира Микитина повинні дорікати собі. Адже реалізувавши на 28-й хвилині пенальті, вони до того ж отримали чисельну перевагу: із поля було вилучено Дмитра Мохначука. Але, швидше за все, вони передчасно повірили, що перемога вже в кишені, і поплатилися за це. Після перерви господарі додали обертів і на 78-й хвилині врятувалися від поразки. 1:1.

Несподівано завершився й поєдинок за участю одного з лідерів групи «А» — «Діназу», який удома змушений був підписати мирну угоду із «Черніговом» — 0:0. До речі, «містян» напередодні матчу очолив Валерій Чорний, який раніше працював спортивним директором ФК. Йому допомагатимуть Михайло Ярмошенко та Артем Падун, що входили до тренерського штабу попереднього керманича «Чернігова» — Вадима Постового.

Сьогодні ж «Оболонь-2», що бореться за виживання, завдала сенсаційної поразки одному з лідерів групи «А», «Карпатам» із Галича, — 2:0. А центральний поєдинок туру в цій групі відбувся в Ужгороді, де «містяни» приймали «Поділля». Наприкінці першого тайму подолянин Дмитро Прихна відкрив рахунок, але в компенсований час закарпатець Віктор Ряшко з пенальті вирівняв становище. На 67-й хвилині він оформив дубль, знову влучно пробивши з 11-метрової позначки. Закріпив же перемогу господарів капітан команди Адріан Пуканич. 3:1. «Ужгород» завдає першої поразки «Поділлю» й повертає собі лідерство.

6

Згідно з рішенням КДК УАФ від 26 березня 2021 року ФК «Черкащина» (Черкаси) виключений зі списку учасників змагань ПФЛ.

22.04.2024 16:54

Друга ліга. Вагоме слово легіонерів ФК «ЮКСА» та «Звягеля»

У 25-му турі другої ліги команди із чільної групи свої поєдинки провод...

17.04.2024 16:55

Друга ліга. «ЮКСА», «Дружба» та «Чайка» перемагають, а «Звягель» зміцнює тренерську ланку