Перша ліга. 11-а поспіль перемога «Вересу», гойдалки в Луцьку, реванш у Волочиську

Поєдинок 23-го туру за участю команд із чільної групи, «Вересу» та «Миколаєва», проходив у Млинові в присутності глядачів, які стали свідками видовищного футболу.

Особливо їм запам’яталося друге взяття воріт гостей, коли рівняни провели зразкову триходівку. Після фінального свистка головний тренер «Вересу» Юрій Вірт, віддавши належне підопічним, які відсвяткували 11-у звитягу поспіль, похвалив за бойову вдачу миколаївців, які, на його думку, реально претендують на підвищення в класі. Що ж до керманича гостей Іллі Близнюка, то він зазначив, що більш справедливим був би нічийний підсумок.

А от географічні сусіди рівнян, лучани з «Волині», знову на своєму полі втратили важливі пункти. Більше того, їхні суперники з «Альянсу» двічі вели в рахунку, і господарям пощастило врятуватися від поразки, реалізувавши два пенальті.

Ще один поєдинок, в якому з’ясовували стосунки команди, що не приховують свого бажання підвищитися в класі, відбувся сьогодні у Волочиську. Півфіналісту розіграшу Кубка України, місцевому «Агробізнесу», дуже кортіло перервати п’ятиматчеву безвиграшну серію. І це підопічним Олександра Чижевського у протистоянні з «Оболонню» вдалося, хоча початок матчу був за пивоварами. Але подоляни поступово перехопили ініціативу, і на 36-й хвилині Владислав Шаповал із близької відстані вразив ціль. 1:0. Це був його 10-й гол, забитий у першій лізі. У другому таймі господарі відбили всі атаки киян, взяли реванш за поразку в першому колі й підтягнулися до призової трійки.

Перша ліга. «Інгулець» здолав «Карпати», а «Металург» продовжує падіння

У 5-му турі в епіцентрі уваги були два поєдинки в чемпіонській групі,...

14.04.2024 17:01

Перша ліга. Вагомі заявки «Карпат» та «Інгульця», чергова невдача «Металурга»

Суперництво в першій лізі виходить на фінішну пряму. У четвертому турі...

07.04.2024 15:37

Перша ліга. «Карпати» здобувають вольову звитягу, а результативний «Хуст» — уже не аутсайдер

Після третього туру в «чемпіонській» групі першої ліги заг...

31.03.2024 14:31

Перша ліга. Перемоги «Карпат» і «Лівого берега», осічка «Інгульця» та камбек «Хуста»

Відбулися поєдинки другого туру весняної частини чемпіонату України се...