Офіційно. Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ

На своєму засіданні Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвалив низку рішень.

КДК УАФ утретє задовольнив клопотання президента ФК «Олімпік» (Донецьк) В. Гельзіна стосовно відкладення розгляду справу у зв’язку з його неможливістю взяти участь у засіданні. Наступне слухання призначене на 9.30 29 квітня 2021 року. КДК УАФ зазначає, що на наступному засіданні справа буде розглянута і прийнято рішення навіть без участі В. Гельзіна або його представника.

Також КДК УАФ виніс рішення за наслідками розгляду расистського скандалу, що мав місце під час матчу 14-го туру УПЛ ФК «Зоря» (Луганськ) — ФК «Десна» (Чернігів).

Беручи до уваги висновки Комітету з етики та чесної гри УАФ та експертне дослідження Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, КДК УАФ прийшов до комфортної впевненості стосовно здійснення дискримінаційних висловлювань тренером воротарів ФК «Десна» (Чернігів) Ю. Овчаровим. Як наслідок, Овчарова Ю. відсторонено від участі у змаганнях на 5 матчів, а ФК «Десна» (Чернігів) зобов’язаний сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 000 грн.

Окрім того, КДК УАФ розглянув скаргу ФК «Поділля» (Хмельницький) на рішення ПФЛ стосовно перенесення матчу 13-го туру другої ліги ПФЛ ФК «Поділля» (Хмельницький) — ФК «Епіцентр» (Дунаївці) у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19 серед гравців ФК «Епіцентр». КДК УАФ закрив провадження у справі у зв’язку з тим, що органом не було встановлено жодного порушення.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.05.2021 17:41

Конгрес УАФ затвердив зміни у складі органів здійснення футбольного правосуддя

Делегати XXIV Конгресу Української асоціації футболу підтримали пропоз...

21.05.2021 17:10

КДК УАФ відсторонив Владислава Гельзіна від футболу на п’ять років та ще на п’ять років умовно

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвали...

29.04.2021 14:38

Офіційно. Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ

КДК УАФ провів засідання у справі стосовно висновку Комітету з етики т...

14.04.2021 13:00

Офіційно. Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ

КДК УАФ розглянув справу за заявою Комітету з етики та чесної гри УАФ...

Підписатися на новини