Офіційно. Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ

На своєму засіданні Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвалив низку рішень.

КДК УАФ утретє задовольнив клопотання президента ФК «Олімпік» (Донецьк) В. Гельзіна стосовно відкладення розгляду справу у зв’язку з його неможливістю взяти участь у засіданні. Наступне слухання призначене на 9.30 29 квітня 2021 року. КДК УАФ зазначає, що на наступному засіданні справа буде розглянута і прийнято рішення навіть без участі В. Гельзіна або його представника.

Також КДК УАФ виніс рішення за наслідками розгляду расистського скандалу, що мав місце під час матчу 14-го туру УПЛ ФК «Зоря» (Луганськ) — ФК «Десна» (Чернігів).

Беручи до уваги висновки Комітету з етики та чесної гри УАФ та експертне дослідження Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, КДК УАФ прийшов до комфортної впевненості стосовно здійснення дискримінаційних висловлювань тренером воротарів ФК «Десна» (Чернігів) Ю. Овчаровим. Як наслідок, Овчарова Ю. відсторонено від участі у змаганнях на 5 матчів, а ФК «Десна» (Чернігів) зобов’язаний сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 000 грн.

Окрім того, КДК УАФ розглянув скаргу ФК «Поділля» (Хмельницький) на рішення ПФЛ стосовно перенесення матчу 13-го туру другої ліги ПФЛ ФК «Поділля» (Хмельницький) — ФК «Епіцентр» (Дунаївці) у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19 серед гравців ФК «Епіцентр». КДК УАФ закрив провадження у справі у зв’язку з тим, що органом не було встановлено жодного порушення.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.12.2021 18:05

Офіційно. Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ

На своєму засіданні Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоц...

07.10.2021 18:30

Офіційно. Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ щодо матчів Vbet Ліги та першої ліги

На своєму засіданні Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоц...

23.09.2021 14:45

Рішення КДК УАФ щодо Євгена Селезньова та ФК «Динамо» (Київ)

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу ухвали...

06.09.2021 13:11

Офіційно. Головний тренер «Олімпії» Олександр Кулик відсторонений від футболу довічно

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу визнач...

Підписатися на новини