«Ференцварош» Харатіна та Зубкова втратив нагоду за п’ять турів до фінішу оформити титул чемпіона Угорщини
У 28-му турі чемпіонату Угорщини лідер першості, «Ференцварош» півзахисників національної збірної України Ігоря Харатіна та Олександра Зубкова, на власному полі приймав своїх найближчих переслідувачів із «Пушкаш Академія».
Обидва українці не потрапили до стартового складу команди Сергія Реброва. Зубков вийшов на заміну на 69-й хвилині, а Харатін — на 77-й. Утім, це не допомогло «Фраді», і зустріч закінчилася внічию — 1:1. До речі, для Олександра цей матч став 30-м у сезоні в лавах клубу.
Цікаво, що якби господарі здобули перемогу, то вони б за п’ять турів до фінішу чемпіонату оформили третій поспіль чемпіонський титул.
А поки що, набравши 65 очок, «Ференцварош» на 13 пунктів випереджає «ПА» й може стати чемпіоном-2020/2021 уже після наступної гри — проти «Варди» (17 квітня).
Гвардійці збірної України: ювілей Караваєва, мініювілеї Забарного та Яремчука й стрибок Циганкова до топ-20
Після двох листопадових матчів відбору ЧС-2026, проти Франції (0:4) та...
Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: Тарас Михавко став 18-м
13 листопада у грі проти Франції в Парижі в межах відбору ЧС-2026...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Сьогодні в нас дійсно була команда»
Після матчу відбору ЧС-2026 з Ісландією у Варшаві (2:0) головний...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Усі розуміють, що наступний матч буде вирішальним»
Після матчу відбору ЧС-2026 із Францією в Парижі (0:4) головний т...