Прем’єр-ліга. «Динамо» перемогло в Олександрії та не дозволило «Шахтарю» наблизитися до себе

Після поєдинків 20-го туру Прем’єр-ліги семиочкова відстань між лідерами збереглася.

У двох із трьох матчів УПЛ, що відбулися в неділю, брали участь претенденти на золото. Динамівці гостювали в Олександрії, і здобули важку перемогу, забивши вирішальний гол на останніх хвилинах. У першому таймі чудові нагоди відкрити рахунок втратили Караваєв та де Пена, які завершували швидкі контратаки біло-синіх. Українець влучив у поперечину, а уругваєць пробив значно вище цілі. Натомість господарі використали першу ж свою можливість. Ковалець скинув м’яч під удар Сіталу, який переграв Бущана ударом низом. 1:0. Ще до перерви біло-сині відновили рівновагу: Мірошніченко зіграв рукою у власному штрафному, арбітр призначив 11-метровий, і Шапаренко з позначки переграв Паньківа. У другому таймі гол Караваєва був скасований арбітром через офсайд після втручання VAR, але гості свого все ж досягли. Родрігес із Буяльським розіграли двоходівку, і гравець збірної Люксемургу приніс киянам перемогу.

У складі «Динамо» на поле виходили гравці, які викликалися на березневий збір національної команди України: Бущан, Миколенко, Забарний, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко (гол, замінений на 84-й хвилині), Бєсєдін (замінений на 88-й хвилині).

«Шахтар» теж проводив гру на полі одного з претендентів на путівку до єврокубків, і зумів у Полтаві заробити три пункти. У складі гірників після тривалої перерви, викликаної травмою, з’явився півзахисник збірної України Тарас Степаненко. До того, як забити перший м’яч, гірники встигли двічі влучити в каркас воріт (Соломон та Алан Патрік). А потім дублем у ворота «Ворскли» відзначився форвард збірної України Мораес, якому сьогодні виповнилося 34 роки. В обох випадках імениннику асистував Алан Патрік.

За «Шахтар» грали футболісти, які були в списку викликаних на березневий збір національної команди України: Трубін, Кривцов, Степаненко, Марлос (замінений на 73-й хвилині, жовта картка), Мораес (два голи). Голкіпер «Ворскли» Різник, який також викликався до розташування синьо-жовтих, відіграв повний матч.

Ще в одному матчі «Минай», який проводив перший матч після відставки головного тренера Василя Кобіна, розписав безгольову нічию з «Колосом». Діями закарпатців керував Микола Цимбал. Втративши два очки, ковалівська команда не скористалася можливістю піднятися до першої п’ятірки.

«Олександрія» — «Динамо» — 1:2 (1:1)

Голи: Сітало (14) — Шапаренко (35, з пенальті), Родрігес (90).

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024

05.04.2024 13:34