U-21: на турнірі Antalya Cup молодіжна збірна України зіграла внічию з командою Узбекистану

У другому матчі на турнірі Antalya Cup молодіжна збірна України зустрічалася з командою Узбекистану.

Головний тренер синьо-жовтих Руслан Ротань, який обіцяв дати зіграти на цих змаганнях усім футболістам, виставив абсолютно новий склад порівняно зі стартовим поєдинком, проти болгар.

Перший тайм пройшов за переваги нашої команди, однак реальних загроз воротам суперника українці практично не створили. Проте на перерву вони пішли, ведучи в рахунку. На 31-й хвилині Ісаєнко опинився на газоні в штрафному майданчику суперників, і арбітр вказав на позначку. Бражко холоднокровно реалізував пенальті. 1:0.

Другий тайм для команди Руслана Ротаня, як і в матчі зі збірною Болгарії, розпочався невдало. На 50-й хвилині узбекистанці реалізували стандартне положення. 1:1.

Фото прес-служби УАФ

Такий стан справ явно не влаштовував синьо-жовтих, які за рахунок активних дій перехопили ініціативу, але з гольовими моментами знову були проблеми. Тоді наставнику збірної України довелося кидати в бій головні сили. На поле вийшли Судаков, Бондаренко, Супряга й Кухаревич. Гра, по суті, повністю перейшла на половину поля команди Узбекистану. Однак усі спроби вирвати перемогу так і залишилися спробами. 1:1.

Тепер уже точно можна сказати, що повторити успіх 2019 року, коли українці виграли цей турнір, не вийде.

Antalya Cup 2021

Україна (U-21) — Узбекистан (U-21) — 1:1 (1:0)

Голи: Бражко (31, з пенальті) — Абдуманнопов (50).

Україна: Чекотун, Алефіренко (Супряга, 71), Бражко, Снурніцин (Батагов, 69), Драмбаєв, Желізко (Судаков, 69), Притула (Сич, 46), Очеретько (Бондаренко, 69), Ісаєнко (Кухаревич, 69), Мудрик (Ярмолюк, 46), Брагару (Кащук, 46).

Узбекистан (стартовий склад): Ісаков, Д. Комілов, Йокуба, Аліджану, Алікулов, Іззат, Ашкар, Абдурашид, Собірджонов, Абдурахмон, Мозговий.

Наведено київський час початку матчів.

Згідно з регламентом змагань, кожен учасник проведе по три поєдинки, а переможець визначиться за найбільшою кількістю набраних очок.

26.03.2024 15:54

Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України в Баку обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 26 березня в Баку молодіжна збірна України провела...

22.03.2024 22:05

U-21: молодіжна збірна України в товариському матчі обіграла команду Марокко U-23

Сьогодні молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти к...