U-21: молодіжна збірна України з поразки стартувала на міжнародному турнірі в Туреччині

Підопічні Руслана Ротаня мінімально поступилися болгарським одноліткам, виграючи по ходу поєдинку.

Сьогодні молодіжна збірна України, яка проводить збір у Туреччині, зіграла перший матч на турнірі Antalya Cup. Суперником синьо-жовтих була команда Болгарії.

Із перших хвилин підопічні Руслана Ротаня захопили ініціативу й не віддавали її до кінця тайму. Уже на 10-й хвилині Назаренко точним ударом із меж штрафного відкрив рахунок. За кілька хвилин Супряга міг його подвоювати, але воротар болгар врятував свою команду. Гол у свої ворота українці привезли самі: Турбаєвський помилився під час передачі, і капітан збірної Болгарії Янков холоднокровно перекинув кіпера.

Фото прес-служби УАФ

Це не збентежило нашу команду, яка зі ще більшим бажанням почала атакувати ворота суперника. Досить сказати, що синьо-жовті подали шість кутових проти одного в болгар. Два відмінні моменти були в Кухаревича, але нападник «Руху» зі зручних позицій пробивав поруч зі стійкою.

Другий тайм розпочався з обопільних атак, в одній з яких Таловєров порушив правила проти суперника біля лінії штрафного майданчика. Крастєв пробив у кут, який захищав Турбаєвський, але воротар із цим ударом не впорався.

Після цього гра в українців трохи розладилася. Незабаром Руслан Ротань зробив відразу шість замін, але й це не вплинуло на хід подій у матчі. Наша команда більше володіла м'ячем, проте до небезпечних моментів справа практично не доходила. У підсумку поєдинок так і завершився — 1:2.

Міжнародний турнір Antalya Cup 2021

Україна (U-21) — Болгарія (U-21) — 1:2 (1:1)

Голи: Назаренко (10) — Янков (21), Крастєв (53).

Україна: Турбаєвський, Сємілєт, Таловєров, Батагов, Вівчаренко, Сич (Желізко, 63), Бондаренко (Притула, 63), Судаков (Мудрик, 63), Назаренко (Очеретько, 63), Супряга (Брагару, 63), Кухаревич (Ісаєнко, 63).

Болгарія: Вуцов, Бауренський, Петров, Попов, Шопов (Мірчєв, 72), Янков, Крастєв (Камєнов, 72), Дічєв (Гальчєв, 72), Борука, Работов, Ангелов.

Наступний матч у рамках турніру підопічні Руслана Ротаня зіграють 27 березня проти збірної Узбекистану (початок — о 16.00 за київським часом).

18.03.2024 09:00

U-21: молодіжна збірна України розпочинає підготовку до матчів з Марокко та Азербайджаном

Сьогодні, 18 березня в Туреччині молодіжна збірна України розпочинає с...

15.02.2024 12:00

Молодіжна збірна України проведе товариський матч із командою Марокко U-23

Молодіжна збірна України розпочне 2024 рік товариським поєдинком із ко...

29.11.2023 17:11

Молодіжна збірна України передала авто швидкої допомоги для потреб ЗСУ

Гравці та тренерський штаб молодіжної збірної України за підтримки юна...

12.10.2023 10:00

Євро-2025 (U-21): сьогодні молодіжна збірна України проведе матч проти команди Люксембургу

Сьогодні, 12 жовтня молодіжна збірна України проведе свій другий...