Руслан Маліновський результативно відзначив свій ювілейний матч, а Віктор Коваленко дебютував у складі «Аталанти»

У матчі 28-го туру італійської Серії А «Аталанта» півзахисників національної збірної України Руслана Маліновського та Віктора Коваленка на виїзді зустрічалася з «Вероною».

Маліновський вийшов у стартовому складі. На 33-й хвилині Руслан відкрив рахунок у грі, реалізувавши пенальті, а на 42-й — асистував Дувану Сапаті, який забив другий м'яч гостей. Зрештою, українець відіграв до 87-ї хвилини зустрічі, коли замість нього на поле вийшов Віктор Коваленко, для якого це був дебют у складі бергамців, що перемогли — 2:0.

Зауважимо, що цей матч став для Руслана 60-м у складі «Аталанти» в італійській Серії А. У цих поєдинках українець забив десять м’ячів та віддав вісім результативних передач.

Маючи на рахунку 55 очок, команда українців посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії.

20.03.2024 13:00

Руслан Маліновський: «Потрібно з перших хвилин взяти гру у свої руки, бути готовими до боротьби»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський поділився очікуваннями...

17.03.2024 15:43

«Дженоа» Руслана Маліновського виборов нічию в матчі чемпіонату Італії

У межах 29-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

10.03.2024 10:00

«Дженоа» Руслана Маліновського зазнав домашньої поразки в матчі італійської Серії А

У матчі 28-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

11.02.2024 21:08