Відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання та арбітрів-жінок

У відкритті заходу, що пройшов у четвер, 18 березня, взяли участь заступник голови Комітету арбітрів УАФ та керівник НШФА Сергій Лисенчук, а також члени КА УАФ Леонід Ярмолинський та Михайло Овчар.

Молодим арбітрам було передано вітання від голови комітету Лучано Лучі.

Фото прес-служби УАФ

Він побажав майбутнім арбітрам завжди ставити перед собою найвищі цілі та вести щоденну кропітку роботу заради їхнього досягнення. Крім того, пан Лучі відзначив, що кожен рефері має шанс працювати на поєдинках U-19 та другої ліги, якщо демонструватиме стабільний рівень арбітражу й використовуватиме досвід, який він отримав у матчах регіонального та аматорського рівнів.

Фото прес-служби УАФ

Після спілкування з учасниками семінару арбітри склали фітнес-тести, письмовий іспит та відеотест. Згодом Сергій Лисенчук презентував програму для арбітрів НШФА другого року навчання, а Михайло Овчар — окреслив напрямок у жіночому футболі.

Пізніше учасники заходу заслухали інформацію щодо сучасних вимог до арбітрів із футболу з фізичної підготовки та медичного огляду.

Фото прес-служби УАФ

Крім того, арбітри були проінформовані про регламентні норми змагань ДЮФЛ, ААФУ, також вони прослухали лекції від викладачів НШФА — арбітра ФІФА Сергія Бойка та члена комітету арбітрів Леоніда Ярмолинського.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.06.2021 17:24

До уваги офіційних осіб матчів УАФ!

Просимо всіх офіційних осіб матчу Української асоціації футболу ознайо...

18.02.2021 12:37

Заміна арбітра матчу 15-го туру УПЛ ФК «Олександрія» — ФК «Минай»

Комітет арбітрів УАФ повідомляє про заміну арбітра матчу 15-го туру ук...

Підписатися на новини