Ліга чемпіонів. «МанСіті» Зінченка покрокував до чвертьфіналу, а «Аталанта» Маліновського припинила боротьбу в турнірі

У рамках матчей-відповідей 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» півзахисника національної збірної України Олександра Зінченка приймав «Боруссію» із Менхенгладбаха, а «Аталанта» Руслана Маліновського на виїзді зустрічалася з мадридським «Реалом» Андрія Луніна.

Маліновський вийшов у стартовому складі бергамців і відіграв повну зустріч, яка закінчилася перемогою господарів — 3:1. Перший матч цих суперників в Італії завершився перемогою іспанського клубу — 1:0. Отже, до чвертьфіналу покрокував «Реал», увесь матч в запасі якого провів Андрій Лунін.

«Манчестер Сіті» Зінченка, який з'явився у грі на 63-й хвилині, удруге обіграв «Боруссію» з рахунком 2:0 та де-юре оформив путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Додамо, що до чвертьфіналу вже вийшли шість команд: «Манчестер Сіті», «Реал», «ПСЖ», «Ліверпуль», «Боруссія» Д і «Порту».

Завтра у протистояннях «Баварія» — «Лаціо» та «Челсі» — «Атлетико» буде сформовано повний комплект учасників 1/4 фіналу ЛЧ.

Жеребкування цієї стадії турніру, а також півфіналів відбудеться у п’ятницю, 19 березня.

04.10.2023 00:01

Ліга чемпіонів. «Арсенал» із Зінченком та «Бенфіка» з Трубіним програли, а «Реал» без Луніна переміг

Сьогодні в 2-му турі групового раунду Ліги чемпіонів-2023/2024 зіграли...

31.08.2023 19:44

Жеребкування Ліги чемпіонів. «Шахтар» зіграє в одній групі з «Барселоною», «Порту» та «Антверпеном»

Сьогодні відбулося жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів-2023/2...

07.08.2023 13:15

Ліга чемпіонів. Відбулося жеребкування плей-оф раунду кваліфікації турніру

Сьогодні відбулося жеребкування плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпі...

02.08.2023 21:06

Владислав Кочергін допоміг польському «Ракуву» вийти до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2023/...