УАФ передала Уповноваженому із захисту державної мови результати перевірки інциденту, що мав місце під час матчу ФК «Львів» — ФК «Колос»

У Будинку футболу відбулася зустріч президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка та Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Кременя. Учасники зустрічі обговорили питання важливості дотримання закону про забезпечення функціонування державної мови на спортивних заходах.

Фото Павла Кубанова

Уповноваженому із захисту державної мови для розгляду й ухвалення рішення в рамках його повноважень було передано матеріали проведеної Комітетом з етики та чесної гри УАФ перевірки інциденту, що мав місце під час поєдинку 15-го туру української Прем’єр-ліги ФК «Львів» (Львів) — ФК «Колос» (Ковалівка), за участю вже екс-тренера львів’ян Віталія Шумського та четвертого арбітра матчу Миколи Кривоносова. 

Відповідно до матеріалів перевірки єдиною й безпосередньою підставою попередження головного тренера ФК “Львів” Віталія Шумського був систематичний вияв незгоди з рішенням бригади арбітрів матчу, що є порушенням правил гри IFAB.  

Фото Павла Кубанова

Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю в питанні дотримання закону про функціонування державної мови на футбольних заходах, які відбуваються під егідою Української асоціації футболу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
11.05.2021 15:02

Волонтери проєкту «Відкриті уроки футболу» пройшли навчання в Запоріжжі

У Запоріжжі проведено навчання волонтерів соціального проєкту УАФ &laq...

08.05.2021 18:05

Прес-служба Української асоціації футболу стала лауреатом 2020 року премії АСЖУ

Прес-служба Української асоціації футболу отримала премію Асоціації сп...

05.05.2021 12:01

Програма УЄФА Playmakers в Україні: оновлення квітня

Програма УЄФА Playmakers в Україні надає можливості для маленьких дівч...

Підписатися на новини