УАФ передала Уповноваженому із захисту державної мови результати перевірки інциденту, що мав місце під час матчу ФК «Львів» — ФК «Колос»

У Будинку футболу відбулася зустріч президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка та Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Кременя. Учасники зустрічі обговорили питання важливості дотримання закону про забезпечення функціонування державної мови на спортивних заходах.

Фото Павла Кубанова

Уповноваженому із захисту державної мови для розгляду й ухвалення рішення в рамках його повноважень було передано матеріали проведеної Комітетом з етики та чесної гри УАФ перевірки інциденту, що мав місце під час поєдинку 15-го туру української Прем’єр-ліги ФК «Львів» (Львів) — ФК «Колос» (Ковалівка), за участю вже екс-тренера львів’ян Віталія Шумського та четвертого арбітра матчу Миколи Кривоносова. 

Відповідно до матеріалів перевірки єдиною й безпосередньою підставою попередження головного тренера ФК “Львів” Віталія Шумського був систематичний вияв незгоди з рішенням бригади арбітрів матчу, що є порушенням правил гри IFAB.  

Фото Павла Кубанова

Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю в питанні дотримання закону про функціонування державної мови на футбольних заходах, які відбуваються під егідою Української асоціації футболу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
28.01.2022 18:10

Фінал всеукраїнського конкурсу на найкращий урок футболу завершено

Українська асоціація футболу та Міністерство освіти і науки України за...

07.01.2022 17:20

Українська асоціація футболу презентує ексклюзивний календар на 2022 рік

Українська асоціація футболу презентує ексклюзивний календар на 2022 р...

02.01.2022 12:00

Грудень. Хроніка подій: святкування 30-річчя УАФ та жеребкування Ліги націй-2022/2023

У грудні національна збірна України дізналася імена суперників у Лізі...

Підписатися на новини