Руслан Маліновський відіграв лише тайм за «Аталанту» в матчі з лідером італійської Серії А

У матчі 26-го туру італійської Серії А «Аталанта» півзахисників національної збірної України Руслана Маліновського та Віктора Коваленка в Мілані зустрічалася з лідером першості, «Інтером».

Маліновський вийшов у стартовому складі гостей, але зіграв лише перший тайм зустрічі, що закінчилася перемогою господарів із рахунком 1:0. Коваленко всю гру провів у запасі бергамців.

Наразі, маючи на рахунку 49 очок, «Аталанта» посідає п'яте місце в турнірній таблиці елітного дивізіону чемпіонату Італії.

15.09.2021 00:02

Ліга чемпіонів. «Аталанта» Руслана Маліновського розпочала турнір з виїзної нічиєї

У першому турі групового раунду Ліги чемпіонів-2021/2022 італійська &l...

11.09.2021 23:48

«Аталанта» Руслана Маліновського зазнала домашньої поразки в чемпіонаті Італії

У 3-му турі італійської Серії А «Аталанта» півзахисника зб...

28.08.2021 21:44

Руслан Маліновський не зміг допомогти «Аталанті» здобути домашню перемогу

У другому турі італійської Серії А «Аталанта» Руслана Малі...

22.08.2021 10:00

Руслан Маліновський посприяв виїзній звитязі «Аталанти» у стартовому матчі Серії А

У першому турі італійської Серії А-2021/2022 «Аталанта» пі...