Прем’єр-ліга. Розгромні перемоги «Динамо» та «Зорі», нічия «Інгульця» з «Колосом»

За підсумками матчів 17-го туру Прем’єр-ліги, що були зіграні сьогодні, «Динамо» збільшило відрив від «Шахтаря» до чотирьох балів, а «Зоря» на таку саму відстань відірвалася від «Ворскли».

Матч «Динамо» — «Минай» мав відбутися в Ужгороді, але у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на Закарпатті був перенесений до Києва. На НСК «Олімпійський» гості протрималися цілий тайм, але на початку другої 45-хвилинки посипалися. Спочатку Сидорчук відзначився потужним ударом із середньої відстані після скидки Кендзьори, а потім де Пена забив зі штрафного. Причому фол Малепе, після якого й було призначено цей стандарт, призвів ще й до вилучення південноафриканського легіонера «Миная». Остаточний рахунок встановив Родрігес з 11-метрового на 90-й хвилині.

Кияни не тільки збільшили відстань від «Шахтаря» в таблиці до цілком комфортних чотирьох пунктів, але й отримали заряд позитивних емоцій перед поєдинком 1/8 фіналу Ліги Європи з «Вільярреалом».

У складі «Динамо» на поле виходили футболісти, викликані на найближчий збір національної команди України: Бущан, Миколенко (замінений на 82-й хвилині), Забарний, Сирота, Сидорчук (гол), Шапаренко (замінений на 64-й хвилині), Шепелєв (вийшов на заміну на 64-й хвилині), Караваєв, Бєсєдін.

Чотири очки складає відтепер і відрив «Зорі» від «Ворскли». Утім, це якщо вести мову про боротьбу за бронзу. Адже й відстань між луганцями та «Шахтарем», що йде другим, вимірюється тими самими цифрами. Сьогодні ФК «Львів», який прибув до Запоріжжя після чергової зміни на тренерському містку, не зумів скласти господарям конкуренцію в першому матчі Анатолія Безсмертного на чолі «містян». Уже в першому таймі по дублю оформили Аллах'яр та Гладкий. У підсумку — 4:0 на користь команди Віктора Скрипника.

Ще один сьогоднішній поєдинок, між «Інгульцем» та «Колосом», завершився безгольовою нічиєю. Оріховський наприкінці матчу міг принести перемогу гостям, але програв дуель кіперу господарів Малишу.

17 тур

06.03.2021

«Маріуполь» — «Ворскла» — 0:1 (0:1)

«Олімпік» — «Шахтар» — 0:1 (0:1)

07.03.2021

«Динамо» — «Минай» — 3:0 (0:0)

Голи: Сидорчук (52), де Пена (56), Родрігес (90, з пенальті).

Вилучений: Малепе (54, «М»).

«Зоря» — «Львів» — 4:0 (4:0)

Голи: Гладкий (9, 16), Аллах'яр (13, 39).

«Інгулець» — «Колос» — 0:0

На 87-й хвилині Оріховський («К») не реалізував пенальті.

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024