За участі представників України відбувся VI Конгрес Європейської федерації футболу ампутантів

Представники 19-ти національних асоціацій футболу серед футболістів з ампутацією зустрілися на VI Конгресі Європейської федерації футболу ампутантів. Цього року участь у конгресі, що проходив в онлайн-форматі, узяла Асоціація футболу інвалідів України.

Фото EAFF

У порядку денному конгресу були такі питання, як вплив пандемії на футбол серед футболістів з ампутацією, активності, проведені у 2020 році, новий процес набуття членства в Європейській федерації футболу ампутантів, табір для дітей, плани та календар подій на найближчі роки та рейтингова система. Організатори конгресу розповіли про оновлений сайт федерації, актуальність питання захисту дітей у футболі та розроблення й впровадження асоціаціями відповідної політики з питань захисту дітей.

Фото EAFF

Учасниками активно обговорювалося питання проведення змагань, серед яких — Євро-2020. Нагадуємо, що 2 лютого минулого року пройшло жеребкування чемпіонату Європи. Чемпіонат Європи повинен був пройти у період із 12-го по 21 вересня 2020 року у Кракові, проте у зв’язку з пандемією він був перенесений на вересень цього року.

Відповідно до жеребкування визначено чотири групи:

Група А: Польща, Іспанія, Україна, Шотландія.

Група В: Англія, Франція, Греція, Азербайджан.

Група С: Росія, Ірландія, Німеччина, Бельгія.

Група D: Туреччина, Італія, Грузія, Нідерланди.

Фото EAFF

Проте у зв’язку з пандемією та непевною ситуацією в світі не виключено, що буде проведено повторне жеребкування у випадку відмови однієї з команд брати участь в Євро-2020.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
19.03.2021 13:53

Програма УЄФА Playmakers стартувала в Україні

Програма УЄФА Playmakers у співпраці з Діснеєм, що реалізується в Укра...

10.03.2021 18:41

На «Площі зірок» у Києві відкрили іменну зірку Анатолія Демяненка

У середу, 10 березня «Площа зірок» у Києві, на гранітних п...

Підписатися на новини