Кубок України. Останніми півфіналістами стали «Агробізнес» та «Олександрія»

«Шахтар» на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського сенсаційно поступився «Агробізнесу», а «Дніпро-1» на «Дніпро-Арені» програв «Олександрії». В обох матчах знадобився додатковий час.

Лідер поточного чемпіонату першої ліги із самого початку чинив гідний опір чинному чемпіону України. У першому таймі, попри територіальну перевагу гірників, «Агробізнес» створив три гольові нагоди, найкращу з яких мав Петров, що вийшов сам на сам із Пятовим. У цьому епізоді лише вдалі дії Кривцова, який наздогнав суперника та завадив йому пробити, врятували донеччан від неприємностей.

По перерві «Шахтар» отримав право на 11-метровий, але Алан Патрік програв двобій Мозілю. Чудовий шанс принести перемогу своїй команді в основний час мав Дентиньо, який на 89-й хвилині головою пробив у поперечину. У компенсований до другого тайму час у стійку влучив і Юхимович.

В екстратаймі результативний випад удався «Агробізнесу»: Семенець, якого вивели сам на сам із Пятовим, переграв голкіпера. 1:0. Завершував матч «Шахтар» у меншості — друге попередження отримав Хочолава. Представник нижчого дивізіону втримав переможний рахунок та завтра дізнається суперника в півфіналі.

У складі «Шахтаря» на поле виходили футболісти, які викликалися на останній збір національної команди України: Пятов, Кривцов, Корнієнко, Марлос (вийшов на заміну на 91-й хвилині).

Ще в одному поєдинку «Дніпро-1» на своєму полі поступився «Олександрії». У першому таймі гостріше діяли господарі, але по перерві одна з контратак команди Володимира Шарана принесла їй успіх. Третьяков перехопив передачу суперників, пройшов із м’ячем та потужно пробив із далекої відстані. 0:1. Потім свою результативну контратаку провели й дніпряни. Булеца за допомогою рикошету зрівняв рахунок. 1:1. Це відбулося вже після того, як у гостей за дві жовті картки було вилучено Гречишкіна.

Більше голів в ігровий час не сталося, і переможець визначився в серії пенальті, яку краще виконали олександрійці. Голкіпер «Олександрії» Паньків, який був у списку викликаних на листопадовий збір національної команди України, відіграв повний матч та відбив два удари в післяматчевій серії 11-метрових.

Кубок України. 1/4 фіналу

03.03.2021

«Верес» (Рівне) — «Зоря» (Луганськ) — 1:2 (1:1)

«Динамо» (Київ) — «Колос» (Ковалівка) — 0:0, п.п. 4:3

«Дніпро-1» (Дніпро) — «Олександрія» (Олександрія) 1:1 (0:0, 1:1), п.п. 3:4

Голи: Булеца (79) — Третьяков (62).

Вилучений: Гречишкін (75, «О»).

«Агробізнес» (Волочиськ) — «Шахтар» (Донецьк) — 1:0 (0:0), д.ч.

Гол: Семенець (96).

На 53-й хвилині Алан Патрік не реалізував пенальті.

Вилучений: Хочолава (109, «Ш»).

Кубок України. Матчі 1/4 фіналу: офіційні дані

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу