У Будинку футболу відбувся аналітично-навчальний семінар за участі тренерів національної, молодіжної та юнацьких збірних України
![](/photos/evrokubki-20-21/сем-зб-глав-min.jpg)
Тренери національної, молодіжної та юнацьких збірних України взяли участь у черговому семінарі, присвяченому особливостям підготовки команд до матчів та уніфікації тренувального процесу в командах різних вікових категорій.
Фото Павла Кубанова
Модераторами вже традиційної робочої зустрічі представників тренерських штабів збірних виступили асистенти головного тренера національної збірної Андреа Мальдера, Олександр Шовковський, а також фахівець із тактико-технічної аналітики футболу Луїджі Ночентіні й тренер із фізпідготовки головної команди України Андреа Адзалін. Учасники семінару обговорили різні аспекти співпраці тренерських штабів, реалізацію єдиного підходу в організації тренувального процесу та фізичної підготовки футболістів.
Фото прес-служби УАФ
За словами головного тренера молодіжної збірної України Руслана Ротаня, такі семінари дають можливість наставникам команд обмінятися безцінним досвідом та вдосконалити вже наявні підходи та технології організації навчально-тренувальних зборів. Його колеги з юнацьких збірних також висловлювалися виключно позитивно про чергову робочу зустріч та її важливість для вдосконалення підготовки національних збірних команд України.
Фото прес-служби УАФ
У свою чергу Андреа Мальдера відзначив, що такі семінари дають можливість усім тренерам збірних заглибитися у важливі аспекти тренувального процесу та мають дуже велике значення для зростання якості підготовки національних збірних.
Фото Павла Кубанова
Офіційно. Виконком УАФ вирішив, що команда, яка замінить СК «Дніпро-1» в УПЛ, визначиться в перехідному турнірі
22 липня в Будинку футболу відбувся Виконком УАФ, який ухвалив рішення...
У Києві пройшли НТЗ арбітрів і семінари інструкторів та спостерігачів УПЛ
Із 12-го до 17 липня в Києві проходили навчально-тренувальний збір арб...
Європейські студентські ігри-2024: Україна — із золотом та двома сріблами!
VII Європейські університетські ігри, які у 2024 році приймала Угорщин...
«Відкриті уроки футболу» — на підтримку дітей Харківщини
У Валківській громаді, що на Харківщині, із метою психосоціальної підт...