Прем’єр-ліга. «Шахтар» поступився «Зорі», «Динамо» розгромило «Львів»

За підсумками 16-го туру київське «Динамо» збільшило відрив від «Шахтаря» в таблиці до чотирьох пунктів.

Центральний поєдинок ігрового вік-енду, що відбувся на НСК «Олімпійський», подарував глядачам надзвичайно емоційну розв’язку. «Шахтар» із «Зорею» видали видовищний поєдинок, в якому гольові моменти виникали біля обох воріт. Після вилучення бразильського захисника луганців Жуніора Рейса помаранчево-чорні затисли суперника поблизу його штрафного і мали декілька чудових шансів забити, але останній контрвипад команди Віктора Скрипника приніс перемогу «Зорі». Аллахяр протягнув м’яч до володінь Трубіна та примудрився з-під захисників викласти його під удар Іванісені, який підтримав забіг партнера по команді. 0:1.

«Зоря» вчергове оновила клубний рекорд, здобувши вже шосту перемогу в чемпіонаті поспіль, «Шахтар» же завершив свою 23-матчеву безпрограшну серію.

У складі гірників на поле виходили футболісти, які викликалися на останній збір національної команди України: Матвієнко, Марлос, Мораес.

Якщо «Шахтар» пропустив сьогодні на останній хвилині, то «Динамо» забило на першій. У виїзній зустрічі з ФК «Львів» кияни повели в рахунку завдяки тому, що голкіпер «містян» Костик не втримав м’яч після не найскладнішого удару Циганкова, і Бєсєдін виявився в потрібному місці в потрібний час. Другий гол Циганков записав уже на власний рахунок, вдало виконавши 11-метровий. По перерві Кендзьора забив після розіграшу кутового, Нич один м’яч відіграв, а Лєднєв знову зробив рахунок розгромним. 1:4.

У матчі взяли участь динамівці, які викликалися на листопадовий збір української національної команди: Бущан, Забарний, Караваєв (замінений на 88-й хвилині), Сидорчук (замінений на 62-й хвилині), Шапаренко, Циганков (гол, замінений на 80-й хвилині), Супряга (вийшов на заміну на 62-й хвилині).

Ще в одному матчі «Минай» уперше переміг 2021 року, що дозволило команді Василя Кобіна залишити останню сходинку. «Олімпік», який програв в Ужгороді, проводив перший матч під керівництвом нового головного тренера Юрія Калитвинцева.

«Минай» — «Олімпік» — 2:1 (2:1)

Голи: Нурієв (13, з пенальті, 45+1, з пенальті) — Нкенг (21).

Вилучений: Нурієв (85, «М»).

«Шахтар» — «Зоря» — 0:1 (0:0)

Гол: Іванісеня (90+4).

Вилучений: Жуніор Рейс (79, «З»).

«Львів» — «Динамо» — 1:4 (0:2)

Голи: Нич (69) — Бєсєдін (1), Циганков (36), Кендзьора (52), Лєднєв (90).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32