Прем’єр-ліга. «Ворскла» перемогла вперше 2021 року та закріпилася на п’ятій сходинці

Сьогодні відбулися три матчі 16-го туру Премєр-ліги. Попри те, що вони виявилися доволі результативними (загалом 11 голів), суттєвих змін у турнірній таблиці їхні результати не спричинили, хіба що «Рух» піднявся на дві сходинки.

Відкривали суботню програму «Маріуполь» із «Дніпром-1». Гра, в якій номінальними господарями вважалися азовці, проходила на «Дніпро-Арені». Зустріч була багатою на події, загалом було зафіксовано чотири голи й вісім жовтих карток на дві команди. Утім, нічия (2:2) залишила обидва колективи на тих місцях, на яких вони перебували до цього, — відповідно на дев’ятому та 10-му. «Маріуполь» уперше у весняній частині сезону не програв, а «Дніпро-1» — уперше не виграв. Кирило Меліченко з «Маріуполя» забив свій перший гол у Прем’єр-лізі, а його партнер по команді Андрій Кулаков — другий.

Наступним поєдинком була зустріч «Ворскли» з «Олександрією». Завдяки дублю Кулача та голу Тілля (дебютному для люксембуржця в УПЛ) полтавці здобули першу перемогу 2021 року та відірвалися від олександрійців на три пункти.

Голкіпер «Ворскли» Різник, який викликався на останній збір національної команди України, відіграв повний матч.

Завершували ж сьогоднішню програму «Колос» із «Рухом». Ковалівська команда нарешті повернулася на свій затишний клубний стадіон, але зазнала на ньому поразки. Відкрили рахунок господарі завдяки автоголу голкіпера «Руху» Мисака, який після кутового випустив м’яч із рук, внаслідок чого він опинився у воротах. По перерві львів’яни відігралися після розіграшу штрафного.

Гарячими виявилися останні хвилини. У складах обох команд відбулися вилучення, а воротар гостей Мисак парирував удар з 11-метрового від Гавриша. А потім Кухаревич ефектним ударом здалеку приніс рухівцям перемогу.